Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A barátom szülei bent cigiznek...

A barátom szülei bent cigiznek a lakásban, ezért a srác ruhái folyton bűzlenek. Az én szüleim pedig neheztelnek rá a szaga miatt. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
A barátom már mondta az anyjáéknak, hogy legalább álljanak ki az ajtóba (1 lépés lenne a nappaliból) és kevésbé járná át a füstszag a lakást, de egyenesen kikérték maguknak ezt a kérését. Amikor nálunk vagyunk, annyira kínos, hogy a szüleim egyből kitárják az összes ablakot, ajtót, füstölőt gyújtanak, stb. Meg sem próbálják leplezni az undorukat. Ha meg náluk hétvégézünk, az én ruháim is cigi szagúak lesznek, és amikor hazajövök, ugyanezt csinálják velem is. Mit lehet ebben a helyzetben kezdeni? Mindkét család makacs, mint az öszvér.

2012. márc. 25. 16:41
1 2
 11/14 anonim válasza:
Egy szobába lakik a barátod a szüleivel? A szobájába is beárad a cigifüst? Szerintem is a legjobb ötlet lenne, ha nálatok hagyna több cuccot, hogy amikor megérkezik, gyorsan átöltözik és a saját cuccát elrakja a táskája amíg nem indul hazafelé. Nem értem viszont azt, hogy apukám is cigizett a szobában olyan 1hónapig, amíg anyuval nem vesztek össze durván ez miatt, addig én a kabátomat és a cipőmet, ruháimat mind a szobámba raktam le ahol nem érte cigifüst. Így hiába volt apu szobájába cigifüst.
2012. ápr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
De van még egy ötletem, mielőtt átmegy a barátod hozzátok, mossanak otthon és azt a pár ruhát, cigimentes helyen teregesse ki (szobája,fürdő,ablak) és mikor átindul hozzád, akkor vegye fel. Így épp hogy érni fogja a cigifüst. És gyakran mossa a táskáját,a kabátját vagyis a mindennapi ruhadarabjait.
2012. ápr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

a nemdohányzók védelméről szóló törvény értelmében, a gyerek vagy ismerőse kérheti a szülői alkalmasság felülvizsgálatát, s gyámhatósági ellátást.

KOMOLYAN!!!!

A GYEREKNEK JOGA VAN A TISZTA LEVEGŐHÖZ, KÜLÖNÖSEN ZÁRT TÉRBEN. amennyiben a szülei ennek biztosítására képtelenek, így alkalmatlanok az utód nevelésére.

2012. jún. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 balkalolka ***** válasza:

06-06 00:34


Típusos ám hogy a gyerek a saját szüleit jelentgeti fel. Majd ha lesz saját lakása akkor ott az ő szabályai szerint megy/nemmegy majd a bagózás.

2012. jún. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!