Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az elektromos cigire rá lehet...

Az elektromos cigire rá lehet szokni? (nem cigizek)

Figyelt kérdés
A rendeset nem bírom, hányingerem van a füsttől, meg büdös is.
2012. márc. 23. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Rá lehet szokni, ha nikotin tartalmú löttyöket szívogatsz. De lehet az íze miatt is szívni (málna, eper, fahéj, csoki stb.)akkor nem okoz függőséget. Csak arra kell vigyázni, hogy nullás nikotin tartalma legyen, mert egyébként ugyanúgy jársz, mint a dohányosok.
2012. márc. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. Milyen jó fajta e-cigiket lehet kapni? Hallottam pár gagyiról is, melyek ezek, amiket ne vegyek?
2012. márc. 23. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ha nem cigizel, akkor mi a fenének neked e-cigi?? örülj neki, hogy nem vagy rászokva.
2012. márc. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Ne szarakodj vele, én is amondó vagyok, de mivel úgyis kíváncsi vagy, nem fogom eltitkolni előled az információkat. Ezen az oldalon minden kérdésedre választ találsz és sok videót is. ecigiforum.com (magyar nyelvű, ha venni akarsz valamit, alaposan nézz körül, sokat spórolhatsz!)
2012. márc. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. márc. 23. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!