Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy szokjak le?

Hogy szokjak le?

Figyelt kérdés

am már négy napja nem gyujtottam rá. eddig azt csináltam hogy leültem a dobverő mögé. (a panel ház 3. emeletén.

voltam olyan ideges hogy 7 ütőt is kettétörtem.

elképzelhetitek: jön a szomszéd vagy hagyjam abba, mire mogfogtam a 7 pár 2 tört dobverőt. sajnos elfogyott a dobverőm és a dobfelszerelést nem akarom hazavágni. Mit tegyek??? sürgős lenne


2012. márc. 20. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:

A nikotin hiánya okoz elvonási tüneteket. Hasonló cipőben jártam/járok, én mindent kipróbáltam, a hipnotikus leszoktatás kivételével, végül az elektromos cigi jött be. Ugyanaz az illúzió, beállíthatod a nikotin erősséget. Ne vegyél meg akármit,, itt nézz körül, sok barátot találhatsz:

ecigiforum.com

2012. márc. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyanezt kérdezem,szintén 4 nap.Én a teát vittem túlzásba,egész éjjel nem aludtam semmit.Bocs az offért.
2012. márc. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Először is gratulálok!

Kibírtál már 4 napot,és ez nem semmi.

Na mielött teljesen hazavágnád a dobokat,menj ki sétálj egyet,fuss.

Ha eddig kibírtad akkor ne hogy most add föl.

Kösd le magad valamivel,nézz tv-t,bármit amihez kedved van!

Csinálhatod azt is,hogy Pl:leírod,a leszokásod történetét napról napra.

2012. márc. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

a mozgással nincs gáz, most megyek el fociedzésre.

az normális ha ugy érzem mint ha fulladnák, szinte fáj a tüdőm, ideges vagyok ingerlékeny. mennyi idő után mondhatom azt hogy leszoktam??? sac/kb

(mentem edzeni) 3 óra és leszek

akár majd privi üzenet is jöhet

2012. márc. 20. 15:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy igazi dohányos sosem szokik le. Csak abbahagyod a dohányzást. Jó esetben örökre, de ez a ritkább.

Ha nagyon nem megy, (nekem nem sikerült), akkor inkább válassz egy jó minőségű elektromos cigarettát, azzal nem lesz gond.

Több, mint két hónapja tértem át én is, az első naptól kezdve a napi 1,5 doboz cigim leesett napi 1 szálra. Egy valag pénzt megspóroltam, és nem fulladok ki, ha fizikai munkát végzek. Már várom a tavaszt, állítólag olyan illatokat is fogok érzni, amelyeket már 20 éve elfelejtettem (sajnos ennyi ideig szívtam).

Nagyon sok forum van, ahol segítenek, valamint mások történeteiből könnyen erőt merithetsz. (hoxa, ecigifórum, stb...)

2012. márc. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az első szóló vagyok. Az idegesség, ingerlékenység, mint tünet körülbelül egy hónap alatt múlik el. Te sportolsz, tehát valószínű nem fogsz hízni. (A nők sokszor azért esnek vissza, mert megrémülnek az étvágyuktól.):D

Egyébként le lehet szokni, jó pár ismerősömnek sikerült, nekem még nem, egyenlőre csak átszoktam az elektromosra, de hát 70 szál analóg után, az is valami!

2012. márc. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy , meg fogod csinálni, nem fogsz így járni [link]

[link] olvasd el

Te vagy az erősebb:)

Sportolsz is, tehát menni fog. Járjál szerintem kondizni, bicajozni, futni stb. Bízz magadban:)

2012. márc. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor nézzük:

jelenleg itt tartok:

A vérnyomásom és a pulzusom normális,

A vérem oxigénszintje javul

A nikotin kiürült a szervezetemből,

Kisebb az esélye hogy szívinfarktusom lesz

Már érzem az illatokat

és akkor várhatom, hogy a tüdő 30% nagyobb teljesítményt tud, azaz eddig 2 edzésen vagyok (ifi felnőtt intenzív edzés) akkor még +ba egy serdülő edzés. ha meccsbe nézzük 90 perc helyett kb 120 percet tudok játszani úgy hogy ugyan az a teljesítményem???

am meg egy másik kérdés: anno amikor cigiztem néha rám jött egy olyan, mintha a szívem 2* verne, az miért volt... főképp meccsen. mostanában ilyen már nem volt.

2012. márc. 21. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!