Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Most akkor ki a menő? Leszokta...

Most akkor ki a menő? Leszoktam a cigiről ezért a barátaim mindenünnen kitagadtak, elzavartak, elítélnek.

Figyelt kérdés
Amióta leszoktam egy barátom sincs akik cigiznek azért zavarnak el mert nem cigizek, akik viszont sosem cigiztek azok azt mondják keressek barátokat ott ahol idáig voltam, most mit tegyek?

2012. febr. 25. 09:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát ez fura.. nekem vannak cigis barátaim, és nem tagadnak ki. sőt, még rájuk is szoktam szólni, h. "ne fújd a pofámba"... bár lehet azért mert év elején láttak már engem is cigivel a kezemben.. de én bulihelyeken szoktam max 1 szálat (vagy ott se). és buli helyre 2 havontha HA eljárok... úgyhogy nem cigizek. Nem tudom mit csinálj, ehhez sztem lehet, hogy kicsit több információ kell.. Legalábbis nekem, hogy pl. mondtál e nekik valamit, amivel felhúztad őket? mert végülis ilyenért norm. ember nem küld el.. (főleg ha a barátaid..) vagy én nem is tudom :S
2012. febr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

te jó ég ha ezen múlna a barátság!!!Akkor nagyobb gondok lennének a társadalomban ,mint most.

Ezek akkor nem nevezhetőek barátnak.Ne is keresd őket.Viszont én sem értem,hogy a másik társasággal mi van,lehet te csináltál valami olyat,amire ők megsértődtek?

Alapból nem ezen függnek a barátságok hidd el!

2012. febr. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ezt nem hiszem el, hogy csak ez miatt nem akarnak szóba állni veled az állítólagos barátaid! Meg egyáltalán miért van két teljesen külön álló társaság csak a dohányzás miatt.Ez már itt egy elmebetegség a környezetedben!

Én soha nem dohányoztam, de rengeteg dohányos barátom van, sőt a kollégáim ha mennek ki szoktak engem is hívni, hogy "gyere szívjunk el egy cigit"

2012. febr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem az, hogy nem akarnak szóba állni, hanem éreztetik velem csak azért mert nem cigizek. És akkor jönnek a dumcsik most, hogy nem szívod nem kell megjátszanod a fejed azért mert te lebírtál szokni, gyerünk buliba mehetek? te ne gyere úgysem cigizel még megártana a füst stb stb Ahol meg nem dohányoznak minek szoktál le? azért, hogy ide vágódjál be úgy is mocskos dohányos maradsz szerintetek keressek új barátokat vagy kushadjak otthon, vagy szokjak vissza a cigire?
2012. febr. 25. 09:54
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
semmiképpen ne szokj vissza!Ne légy buta,mint ők!
2012. febr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

amúgy.ha mondjuk sportolsz az menőbb ,mint a cigi.Vagy sportolsz valamit már?

és nem kell otthon maradnod.Lehet bringázni focizni akármit!

2012. febr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nemolvastam végig az elöttem szólókat, bocs ha hasonlót írok.


énszerintem az nemigazán volt barátság, ha azért kiraknak mert nem cigizel, ez fassag. inkabb örülj hogy nem lógsz olyan "barátokkal" akik ezért kiközösítenek, hiszen akkor az eggyáltalán nem volt barátság. nálunk a suliba nagyszünetbe mindig kimegyünk olyan 5-6-an ebböl 3-4 rágyujt és közbe dumálunk. szerintem ez barátság

2012. febr. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
09:54- Talán ez az. A dohányosokkal nem kell éreztetni azt, hogy te leszoktál és ezért őket most lenézed, mert ők dohányoznak. Általában a dohányosok megegyeznek a nem dohányosokkal mindaddig, ameddig valamelyik nem érezteti a másikkal, hogy ő különb azért mert dohányzik, illetve nem dohányzik.
2012. febr. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sztem ti csak olyan "Cigis haverok vagytok" és mostmár nincs ami összekössön benneteket...
2012. febr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Sose bánd h leszoktál.. Lehet hogy emiatt elhagytak a barátok de többet ér minthogy beteg legyél!!
2012. febr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!