Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért esik le folyton a...

Miért esik le folyton a cigaretta égő vége cigizés közben?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el tölteni cigiket, és mindig leesik az égő végük. Domingo cigarettadohányt használok, ahogy kiszedem a dohányt a zacskóból, rögtön meg is csinálom a 40-45 szálat. A "túltöltött" és a lazára készítetteknél is ugyanúgy előfordul.


Valaki nem tudja, mit ronthattam el? (Primus Multifilter hüvely)


2012. febr. 6. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Általában a lazára töltöttnél valamint az apró dohánynál fordul elő.

Parázzsal együtt esik ki, elég kellemetlen lehet ha nem veszik észre. A ruha, üléskárpit, stb kiéghet.

2012. febr. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A lehetőségekből egy fontosat kihagytam: a túl száraz dohányt!
2012. febr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a q...va gravitáció az oka?

Mielőtt anyáznál, csak poén volt. Én is sokat szívtam, meg töltögettem, de két hónapja megvettem az első ecigis készletemet, ami életem egyik legjobb döntése volt. Azóta azt szívom, sokkal olcsobb a töltögetősnél, és teljesen visszaadja a hagyományos cigizés élményét. Ha esetleg érdekel, olvass bele

[link]

2012. márc. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!