Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan lehet leszokni a...

Hogyan lehet leszokni a dohányzásról?

Figyelt kérdés
Anyukám nagyon zeretne leszokni de nem tudja hoy hogy kezdjen neki! Segítetek légyszi!
2007. júl. 31. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én december eleje óta nem gyújtottam rá, 12 év dohányzás után. Úgy álltam neki, hogy arra gondoltam első nap, hogy kipróbálom, bírom- e, hogy délelőtt nem gyújtok rá. Kibírtam. Aztán akkor már megpróbálom, délután meddig bírom. Aztán amikor már délután is kibírtam, akkor úgy gondoltam, hogy nem fogom elrontani azzal a napot, ha már bírtam, hogy este rágyújtok- inkább lefeküdtem korán aludni. Nem vettem olyan véresen komolyan, 1 hét után úgy gondoltam, hogynem gond, ha rágyújtok, akkor is kibírtam 1 hétig, következő nekifutásra majd jobban megy. Persze nem volt olyan könnyű, mint ahogy most leírtam, az elvonási tünetek meglepően komoylan jelentkeztek (azt hittem én nem vagyok FÜGGŐ), kellett hozzá akaraterő, de ahogy egyre több idő telt el cigimentesen, úgy már egyre jobban sajnáltam az addigi szenvedésekkel teli időszakot "feladni"- ami a leszokás része volt. Ja, és természetesen az olyan helyeket és alkalmakat, amikor az ember midnig rágyújtott, kerülni kell!!

Nekem így sikerült eddig. De mindenki más, lehet, higy bejön valakinek a fokozatossag is. Próbáltam én is, de nekem úgy nem sikerült.

Sokan dícsérik amúgy az biorezonanciás leszoktatást is. Meg valami elektromosságon alapulót is, de arról csak annyit tudok, hogy egy alkalom kell csak, egy félig elszívott cigi és kb 5000 forint- állítólag hatásos, ismerek olyat, aki ezzel szokott le.

2007. júl. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Allen Carr: Rövid úton leszokni a dohányzásról.

Aki elolvassa ezt a könyvet, leteszi a cigit!

Apukám félig olvasta el, tovább nem merte, mert félt, hogy le fog szokni...

2007. aug. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Jelenleg a biorezonanciás kezelés a leghatásosabb.80%-os a leszokási arány és egyszer kell elmenni.Ha irsz egy privát e-mailt,hogy merre laksz,akkor tudok adni tel.számot,ahol van ilyen eljárás!!!
2008. jan. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
82%

Szia!

Én Szombathelyen lakok és érdekel a biorezonanciás kezelés.

Telefonszámot tudnál adni?

Köszönöm

Ákos

Mail:akoska76@freemail.hu

2008. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyu úgy szokott le, kb 40 éves korában, hogy nem tüdőzte le. Áprilisban kezdte, és augusztusban elfelejtett rágyújtani a kávéhoz. Azóta se cigizik. Ehhez persze önfegyelem, és irgalmatlan erős elhatározás kell. Egyébként ez Schirilla György módszere.
2008. jan. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Ismerősöm 2 havonta jár biorezonanciára, annyira tetszik neki! :D Egyébként az Allen Carr könyvét (Rövid úton leszokni a dohányzásról) csak javasolni tudom, ha valaki le szeretne szokni! Egyszerűen, könnyen le tudja tenni a cigit! Tényleg könnyű, tényleg egyszerű! Aki nem szeret olvasni, annak viszont ez nem jó megoldás! Legjobb benne, hogy amíg olvasod a könyvet nem 1x megkér h gyújtsál rá! A könyv végén úgy fogod magad érezni, mint akinek sikerült megmenekülnie egy halálos csapdábol, és egész hátralévő életedben hálás leszel, hogy nem dohányzol! Egy jobb, egészségesebb és boldogabb élet... dohányzás nélkül! :)
2008. márc. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Remote4911 válasza:
Szokj le számítógépezés közben. Szenzációs magyar találmány a pozitiv megerősítéshez: [link]
2011. jan. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Tök hülyeség cigizni, én is cigiztem 7 évig, most 5 napja nem szívom.. több okom is van rá..


1. Baromi drága, és sok pénzt visz el havonta, és ráadásul fizetek is érte hogy gyilkoljam magamat..

2. Semmi értelme, csak fulladok tőle, meg fáj a mellkasom..


Ez ilyen egyik pillanatról a másikra jött ötlet, 10. én este 9kor elszívtam az uccsó cigimet, azóta nem cigizek. és sose úgy döntsétek el, hogy na akkor most leszokok a cigiről.. hanem NEM GYUJTOK RÁ TÖBBÉ! Ha leakarsz szokni az hülyeség, mert akkor néha rá-rá gyujtasz 1-1 cigire, hogy kevesebbet szívsz.. ez valakinek sikerül valakinek nem, én véleményem az, hogy ezek a nikotin tabletták meg rágók, tök baromságok, ugyanúgy eteted a szervezeted nikotinnal.. Ezt erősen agyba kell eldönteni, hogy most vagy leteszed vagy nem, egy ideig tuti nem éppen a legjobb érzés lesz a nikotin hiány, túl kell rajta esni, bennem is bennem van reggel kávéhoz, nap közbe mikor uncsizok, bnőm ráadásul cigizik, szóval állandüan rágyujtanék, és nem gyujtok rá, megkell birkózni az akaraterővel.. ha ez sikerül, minden sikerülni fog! Jó ez az 5 nap még semmi oké aláírom, de ilyenkor az ember úgy van vele, ha már szenvedtem 5 napot, akkor nem szokok vissza mert akkor fölöslegesen kínoztam magam, legalábbis én így vok vele és nem is kell a cigi, undorodom tőle, és még csak 5 napja nem szívom! :)

2011. febr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Gyújtsa meg,aztán,ha ég,vegye be fordítva a szájába,vagy nyomd bele a szűrőt a kutyasz@rba. Nekem bevált :D

Viccet félre téve: AKARAT! Más csak pénzkidobás (tapasz,rágó..) feleslegesek.Akarni kell,én abbahagytam fél éve már,majd meglátom meddig sikerül,remélem sokáig.De azt tudni kell,hogy aki egyszer rászokik örökre a rabja marad,mindig kísérti,csak a kérdés,hogy meg bírja állni? Sok sikert anyudnak! :)

2012. márc. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
70%
Hallottam egy ojat h ha belemártod a cigarettát egy csésze tejbe,kiveszed,hagyod megszáradni majd másnap meggyujtod soha többett nem lessz kedved rágyujtani annyira elundorodsz tőlle!És ez egy bevált modszer!garantálni merem a leszokást!Én husz év dohányzás után igy szoktam le!És bátran merem ajánlani!
2012. nov. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!