Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen elektromos cigit...

Milyen elektromos cigit érdemes venni?

Figyelt kérdés
Nem akarok túl olcsót, láttam 1500-ért is, de gondolom, az valami gagyi lehet. Mennyi az az ár, amennyiért már lehet jó fajtát venni? Valakinek tapasztalat esetleg?
2012. jan. 26. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
semmilyent sem érdemes.
2012. jan. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia!Én befürödtem az olcsóval,arra jó, hogy kipróbáld, hogy bejön-e az e-cigi.Ha igen akkor érdemes belefeccölni egy jobb készletbe (12.000-20.000Ft körül)!Arról mondjuk nem is beszélve,hogy az olcsóra nincs garancia,a drágára meg 1 év!
2012. jan. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Drága szüleim megvették a bizonyos "20000" forintos kategóriát, és 1 héten belül a kukában landolt. Egy ismerősömnek a pár ezer forintos kategóriából van egy ilyen e-cigije, azt pedig hiába szívod a fejed beszakad. Véleményem szerint az e-cigi is csak amolyan parasztvakítás, teljesen felesleges pénzkidobás. Ez csak egy vélemény, egyébként szíved joga kipróbálni!
2012. jan. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

"rága szüleim megvették a bizonyos "20000" forintos kategóriát, és 1 héten belül a kukában landolt. Egy ismerősömnek a pár ezer forintos kategóriából van egy ilyen e-cigije, azt pedig hiába szívod a fejed beszakad. Véleményem szerint az e-cigi is csak amolyan parasztvakítás, teljesen felesleges pénzkidobás"


biztos a teleshopos gagyit vették, az ugyanaz mint az 1500 Ft-os, csak pofátlanul drágán.

e-cigit itt kell venni minimum, és a fórumban segítenek, hogy kinek melyik a jobb. nem kell 20-at költeni rá, feléből simán megvan. én már több mint egy hónapja nem gyújtottam rá, pedig előtte elment vagy másfél doboz.

[link]

2012. jan. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!