Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha vonaton használom az...

Ha vonaton használom az elektromos cigimet akkor mit csinálnak? Más közterületen tehetnek valamit ellene?

Figyelt kérdés

úgy értem, büntetik? vagy megkérnek rá, hogy ne használjam?

14/F ez a lényeg.


2012. jan. 26. 19:02
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
csináltam neki olyan tokot, olyan mint 1 cigis doboz csak hosszabb hogy elférjen + erősebb is, és 1 teló akksit rákötöttem az usb-s töltőjére, hordozható töltő doboz :D a sima cigit sosem szerettem... összesen 2 szálat szívtam el, de nemszeretem. szüleim is megéreznék meg minden. ezt szívhatom bármikor, suliba is szívtam már órán, szünetekben, itthon, utcán stb... :D ennyit nekem megért... meg nem fogok 20ezerért venni, annyit nem ér meg, inkább ez jó amíg jó, ha meg elromlik veszek másikat talán :D de eddig nagyon jó
2012. jan. 31. 15:30
 12/14 anonim ***** válasza:
a vízgőzbe nincs semmi káros, bár én furcsának tartom hogy 14 évesen szívod, mi olyan érdekeset találsz benne? persze jobb mintha igazit szívnál
2012. febr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
nem tudom, csak nagyon tetszik :D igazit sose szerettem, alig próbáltam talán 2x, de ezt imádom :D
2012. febr. 11. 15:23
 14/14 attackspan válasza:

Ha használod, akkor viszont tudomásul kell venned, hogy mivel nikotin van benne, ami függőséget okoz, te is nikotin függő leszel, ahogy a dohányzók többsége.


Aztán lehet, hogy úgy rákattansz az e-cigire, mint más a rendes cigire. :)

2012. máj. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!