Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek jó, hogy a kocsmák...

Szerintetek jó, hogy a kocsmákban is betiltották a dohányzást?

Figyelt kérdés
Én nem járok kocsmába, szombaton voltam este a városban, és meglepődve láttam, hogy az egyik népszerű kocsma tele van, bennt nem cigiznek, csak beszélgetnek, sakkoznak. Szerintem akik a cigi miatt eddig nem jártak oda, most odamennek, ez nem is rossz. :)
2012. jan. 15. 20:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

a benzin szag tényleg kellemes meg a cigi is.

és én rohadt mérges vagyok amiért nem szívhatom parti közbe a szórakozó helyen a cigit, épp ezért addig járunk míg nem pofáznak,hogy azonnal dobd el sttb. 8a 2 hónap próba idő végéig amíg elnézőbb vagyis márciusig) aztán átállunk a csapatattal házibuli módba a törvényhozók meg kapják be


18/L

2012. jan. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

idén még nem voltam kocsmában emiatt. iszom itthon, azt jó, ez van, és nem mondok véleményt.

de ha az árusítását is betiltják a benzinkutakon, és a nagyáruházakban, akkor elegem lesz az országból.

2012. jan. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
ott a pont én be fogok halni ha nem lehet tescoba meg ilyen helyeken majd venni :|
2012. jan. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Se nem jó, se nem rossz, nekem csak szokatlan. Múltkor voltunk egy kocsmában, ahol eddig lehetett, és most ki kellett járni. A végén már nem volt vészes, de az elején alig tudtam rávenni magam, hogy kimenjek :) Majd megszokom :D
2012. jan. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
83%
Biztos vagyok benne, hogy senki nem akar rosszat olyan embereknek, akiket nem is ismer azzal, hogy az orruk alá füstöl. Gondoljatok arra, hogy a dohányzás olyan tüdőbetegséget okoz, amiből nincs visszaút. Ez a betegség egyszerűen elzárja az alsó légutakat, a beteg előbb-utóbb megfullad. De előtte az összes szerve leáll. Nekem a nagynéném halt meg így. Pedig még élhetett volna.
2012. jan. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
87%

Igen, jo! Attol, hogy elszivok par szal cigit, meg nem leszek mindenhol budos bagoszagu, viszont ha csak beulok egy kavera egy dohanyos helyre, utana mindenki megerzi rajtam 2 meterrol, hogy "kocsmaztam". Aki nem ert egyet a torvennyel, az gondolom 100%-ban, csak es kizarolag a lakasaban gyujt ra, kivetel nelkul, nem az erkelyen, udvaron, haz elott, vagy max az ablakon kihajolva...


Udv, egy dohanyos

2012. jan. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én örülök neki, mert mindig füstszagú a ruhám ha kocsmába ülök, pedig én nem dohányzok. Mikor mondták akkor mondtam magamba, hogy ahova járok úgyse fogják betartani mert a 13-14 éveseknek is kiadnak bármit, és érdekes módon ezt betartják, december 20-án mikor bent voltam olyan cigiszag volt, hogy bekábultam tőle, de annyira, hogy utánna 1 sörtől félrészeg voltam, máskor meg ehhez 4 kell, most meg semmi émelyítő bagó szag, csak sörszag:)
2012. jan. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!