Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek jó, hogy a kocsmák...

Szerintetek jó, hogy a kocsmákban is betiltották a dohányzást?

Figyelt kérdés
Én nem járok kocsmába, szombaton voltam este a városban, és meglepődve láttam, hogy az egyik népszerű kocsma tele van, bennt nem cigiznek, csak beszélgetnek, sakkoznak. Szerintem akik a cigi miatt eddig nem jártak oda, most odamennek, ez nem is rossz. :)
2012. jan. 15. 20:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én nem bánom, de az állam így egy csomó pénztől elesik:) legalább nem fogok megfulladni a füstben.
2012. jan. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem tökmindegy.
2012. jan. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
46%
Jól teszi az állam, hogy ezt teszi!! Egyrészt jó sok pénz megy az állam bácsihoz. A másik dolog pedig az, hogy sokak unalmukból dohányoznak, akiknek sem munkájuk se semmi, így TB járulékot sem fizetnek, bezzeg ha tüdőrákba esnek, akkor a több százezret kell fizetnie az államnak azért, hogy kezeljék. Azért ez a nem mindegy. Nem is beszélve a passzív dohányosokról, illetve a fiatalkorúakról.
2012. jan. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Két presszós ismerősöm lett tüdőbeteg a saját üzletében, pedig sohasem dohányoztak. Napi 8 órában szívták mások jóvoltából.
2012. jan. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
nagyon jó
2012. jan. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Hát igen! Sajnos az ott dolgozókra senki nem gondol. Mindenki hajtogatja, hogy milyen nagy baromság meg hideg van kint, de az senkinek nem jut eszébe, hogy pl egy kocsmában dolgozó 30 éves nő vagy férfi aki nem dohányzik az milyen egészségkárosodáson megy keresztül...
2012. jan. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én cigizek, és eddig zavart, de most már megszoktam, és sokkal jobb, igaz még néhány helyen így is lehet dohányozni. Kevesebb fogy, kevésbé szennyezem magam, olcsóbb.
2012. jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

Rossz is, meg jó is. Azért rossz, mert nincs az az igazi kocsma hangulat, nincs cigi illat, nem lehet vágni a füstöt.

Jó, mert fele annyi cigit szívok, mint előtte.

2012. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
43%
"cigi illat" jót nevettem.
2012. jan. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ami valakinek szag, az lehet, hogy a másiknak illat. Például van, akinek a 2 ütemű motor füstje büdös, én meg megőrülök érte, ugyan úgy, mint a jó öreg IFA illatáért:) Érted? Eért nem kell kinevetni:D
2012. jan. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!