Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha nem tüdőzöd le a füstöt,...

Ha nem tüdőzöd le a füstöt, úgy is rá lehet szokni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, és szájrákot is lehet kapni.
2011. dec. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem csak a nikotinra szokik rá az ember, hanem a mozdulatra is. Apám amióta leszokott, reflexből mindig vakargatja a száját és közben nagy levegőt vesz:D Ez megy már 5 éve.
2011. dec. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: dettó!
2011. dec. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Matthew001 ***** válasza:
Hogyne lehetne rászokni, én se tüdőztem le, rászoktam, aztán végül rendesen letüdőztem kb 4 hónap után. Most cigizek 1 éve és 1 hónapja.
2011. dec. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Matthew001 ***** válasza:
100%
Jaj előző vagyok, még annyit akarok mondani, hogy a helyedbe eldönteném, hogy rá akarok szokni vagy sem, ha nem akk most hagyd abba ha igen akkor meg szívd rendesen, először furcsa lesz úgy szívni meg kicsit erősebb is de megéri eröltetni mert kb 1 hét után észre sem veszed és rendesen szívod, és mellesleg nem kapsz szájrákot sem!
2011. dec. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%
Ezt a marhaságot, ha letüdőzöd ugyanúgy kaphatsz szájrákot...
2011. dec. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!