Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mitől kaparhat, éghet, marhat...

Mitől kaparhat, éghet, marhat a mellkasom?

Figyelt kérdés

2 napja nm dohányzom és a bal mellkasomba a szív tájékán úgy érzem hogy jön fel valami váladék néha ég kapar olyan feszítő érzés. Nem hiszem hogy a szívemmel van valami gáz mert a vérnyomásom is rendben van, és már voltam kardiológusnál és semmi betegséget se találtak. Olyan szar sokszor hogy elképesztő, érdekes amikor sokat biciklizek vagy futok akkor nincs ez a kaparó maró érzés. Aki már járt ebben a a rossz cipőben kérem segítségét előre is köszi mindenkinek.

23/F


2011. nov. 7. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Hali!


Nekem Asztmámnál volt ilyesmi kb. 8-9 éves koromba.Mivel nem vagyok egy észlény azt javaslom ,hogy menj el vele dokihoz.


15/F

2011. nov. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hány évet dohányoztál, és mit szívtál? Egyébként csak feljön aminek fel kell jönnie.
2011. nov. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!