Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek mi fog történni?...

Szerintetek mi fog történni? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Elhatároztam hogy leszoko a cigiről! De egy gondom van vele csak! Az hogy a suliba(közép iskola) nagyon sokan cigiznek és nem tudom hogy fogom kibírni és az is a gondom h félek h kinevetnek az osztálytársaim h leakarok szokni!A nővérem aki 19éves azt mondta hogy ha elérem azt a kor amibe ő van és azt mondom hogy nem cigizek válon veregetnek hogy fasta gyerek vagyok ez is igaz? :D
2011. szept. 19. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a baráti társaságom már gimiben végig és után is dohányoztak a legtöbben,és soha nem cikiztek érte hogy én nem. Ugyan úgy lementem velük szünetbe az udvarra,minden hülységbe benne voltam,de ezt nem, mégsem közösítettek ki-bár öngyújtó szinte mindig csak nálam volt.:)

Azóta a társaság nagyobb része leszokott, a barátság pedig megmaradt!

2011. szept. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, attól hogy a fele suli cigizik, a másik fele nem cigizik. Azért ritka, hogy mindenki cigizzen. Mondd meg, hogy te a havi 15 000 forintot sokkal értelmesebben költesz el. Ha páran cikiznek is, de szerintem a többség nem fog, mert a bagósok egy része is szeretne leszokni, a másik része meg toleráns, tehát ha cigizik, az az ő dolga, és tiszteletben tartja azt, ha más nem cigizik.
2011. szept. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szard le hogy cigiznek, ha tényleg le akarsz szokni akkor fittyet hász rá. Keresztfateron több mint 30 év után napi 2 dobozról szokott le, úgy hogy körülötte az összes kollegája dohányzott, még az is akivel egy irodában volt, ráadásul pont az irodában... Egyébként én is küszködök.
2011. szept. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha le akarsz szokni, akkor ne befolyásoljon a környezeted. A Te életed, Te szúrod el - vagy Te éled egészségesen. Ne hagyd magad befolyásolni! Aki igazán bírja a búrád, az melletted marad akkor is, ha leszoksz a bagóról.

Ha egy kicsit nagyobb leszel (kb. 20), akkor már csodálkozni fognak és ritkaságszámba mész, hogy nem dohányzol. Lesznek elismerő szavak, és nem fognak ezért cikizni...

Én 31 éve nem dohányzom, leszámítva egy hónapot. És inkább elismerőek, tiszteletben tartják a döntésemet, az életemet az emberek, mint hogy cikizzenek... nem a cigivel, hanem anélkül tudsz igazán kitűnni a tömegből!

2011. szept. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

huh hát köszönöm eddig sikeresen haladok és direkt elmondtam mindenkinek hogyha mégis rágyujtanék akkor azért fognak cikizni tehát ez is egy indok h miért nem gyújtsak rá :)

A zöld kezet mindenki megkapja!

2011. szept. 22. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!