Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Így tényleg nem lehet leszokni?

Így tényleg nem lehet leszokni?

Figyelt kérdés
5 éve dohányzom, napi kb. egy dobozzal. 2 hete döntöttem el hogy abbahagyom, azóta minden reggel elszívok egy szálat a kávéhoz, többet nem. Erre azt kapom mindenkitől hogy így ugyanott vagyok mint eddig, és nem fogok leszokni. Igaz ez? Tényleg csak úgy van értelme hogy teljesen abbahagyom? nekem így sokkal inkább kibírható.
2011. szept. 9. 11:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
43%
ha már megtudod azt állni, hogy csak egyet szívsz el naponta, akkor vagy, de dohányzol. én is így szoktam le. csökkentted a szervezetedben a nikotin, és később kevesebbett szívj. aztán próbáld meg, hogy csak fél szálat szívsz. aztán azt, hogy míg egy ismerősöd dohányzik egy slukkot kérj. aztán már menni fog az nélkül is.
2011. szept. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!