Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lesz valami bajom (unk) tőle?...

Lesz valami bajom (unk) tőle? Többi lent.

Figyelt kérdés
Úgy egy-két hetente egyszer összegyűlünk két-három haverral és tekerünk a vicces cigit. Kiülünk a kertbe és szép lassan elszívjuk, közbe bámuljuk a gyönyörű panorámát.Nem vagyunk függök meg semmi. De úgy jól esik ezt csinálni. Lesz valami bajunk tőle? Hozzá teszem egyikünk sem cigizik és az iskolában is kiválóan
2011. aug. 8. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi bajotok lehet? Füvezni csak azért tilos mert nem olyan régi és hagyományos mint az ivás.

Még nem hallottam olyan hírt hogy befüvezve:

Verekedett,üvöltözött, elgázolt embereket kocsival,meggyilkolt valakit.....stb

De vigyázat! Hosszabb távon tönkreteszi a rövidtávú memóriát!

2011. aug. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Eddig kb 5 ilyen alkalom volt:) Köszi a választ:)
2011. aug. 8. 20:43
 3/10 A kérdező kommentje:
Mit jelent az a hosszabb táv? Év,Hónap?
2011. aug. 8. 20:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Ennyi nem fogja tönkretenni sztem. Én 5-6 éve csinálom, hétvégente összeülünk. Közben leérettségiztem, egyetemen tanulok, és a szociális kapcsolataim is remekül működnek. Egy szó mint száz, ennyitől bajod nem lesz. Ennyitől is meg lesz a rövid távú memória romlása, de csak addig amíg be vagy állva, nálam így szokott lenni.
2011. aug. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mértékletesen használjátok és nem lesz gond.

1 hónapba 1-2 alkalom nem sok 4-5 se de szerintem azért hossztávon mindennap tépni már függőséghez vezethet.

Szóval figyeljetek a határaitokra nehogy szélsőségekbe menjetek.

2011. aug. 9. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. aug. 9. 23:25
 7/10 anonim válasza:

Leginkább a hatósággal lesz bajotok, amit kiderítjük, hogy kik vagytok. Már rajta vagyunk az ügyön.


Pesti András

rendőr-százados

2011. aug. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A rövid távu memoriát csak a hatása alatt "vicceli" meg..

Egyébként teljesen ártalmatlan egy növény.. Van olyan aki élete végéig szivja fiatal korától és semmi baja..

Meg hát hány amerikai kormányzóról kiderült már hogy van köze a mariskához ( pl Arnold Schwarzenegger aki azért nem csak kormányzó de elég szép eredményeket elért a sport ban is )

2011. aug. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
elöszöris. a rövid, és a hosszu távú memórát is rontja. ezenkívül hosszútávon skizofréniát, illetve tudathasadást okozhat(a kettő nemugyanaz, nézzetek utána, ne kössetek bele)
2011. aug. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
okozhat igen ha hajlamos vagy rá.. ritka mint a fehér holló
2011. aug. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!