Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 2 napja tubákozok, kb 6-7...

2 napja tubákozok, kb 6-7 szívás egy nap. Holnap lesz az utolsó nap. Lehet tőle bajom?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 17:59
 1/2 anonim válasza:

nemhiszem de egyszer suliba én egy nagyon nagy és vastag csíkot szívtam fel, és este úgyfájt a fejem mintha migrénem lenne meg reggel hányingerem volt alig tudtam suliba menni.

Lehet nem attól volt de sztem igen. Ha nem sokat szívsz egyszerre nem lesz bajod.

2010. okt. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jó akkor most nyugodjál le.nem lesz semmi bajod ennyitől.de az előző jól írta ne vidd túlzásba, csak amennyi jólesik.nekem volt olyan hogy olyan szinten nem kívántam se a cigit se a tubákot mint egy fesztivál után.a nyaram első fesztiválja után 2 hónapig nem dohányoztam, gondolhatod mennyi cigi elment.a nyár végén az utolsó 2 fesztiválon kezdtem el újra, azok előtt meg a fesztiválokon is alig cigiztem, max pár szálat.
2010. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!