Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az egészségügyis kismama...

Az egészségügyis kismama barátnőm cigizik. Szájbavágjam?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 23:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
A nevemben is. Ez megér egy összeveszést minden további nélkül.
2011. aug. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Semmi közöd hozzá. Az ő élete, az ő babája. Minden bizonnyal ő is tisztában van az esetleges betegségekkel vagy kockázatokkal. Beszélj vele, ennél többet nem tudsz tenni.
2011. aug. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De egy kellőképpen erős szájbavágás legalább pár napra meggátolná,hogy kinyissa a száját.Ütemezzem a 35-36. hétre,mikor a kicsi tüdeje próbálna fejlődni?
2011. aug. 3. 23:37
 4/13 anonim ***** válasza:
most kéne, hogy nehogy az agyát, veséjét, nemi szerveit (is) károsítsa a babócának!
2011. aug. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg nincs jogod ezt tenni, de szegény pici babóca jogaival, egészségével ki törődik?

Nekem két gyermekem van, akikért minden további nélkül feláldoznám az életemet, így számomra teljesen érthetetlen, hogy valaki egy akkora áldozatot se legyen képes a gyermekéért meghozni, hogy feladja egy függőségét.

Ha szájba nem is vágod, legalább az itt kapott válaszokat nyomtasd ki és dugd az orra alá, hátha elgondolkozik rajtuk, hacsak nem dohányzott az ő anyukája is amikor a lánykája pici agya próbált volna kifejlődni.

2011. aug. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a félelmetes,Ez a 9 hónap egy csettintés abból az aggodalomból,meg önfeléldozásból,ami rá vár.Vagy kéne hogy várjon.
2011. aug. 4. 00:00
 7/13 anonim válasza:
ha jól tudom (kémia tanár mondta)a nikotin 7 év alatt ürül ki szóval már akkor kellett volna szájba vágni de én még most is megtenném
2011. aug. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A nevemben is légyszi!!!

Megérdemli!

Az ilyennek minek gyerek?

Felelőtlen!

2011. aug. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%
inkább állj gyertya állásba és verd a fejedre
2011. aug. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem értem ezt az utolsó választ.Mivan???
2011. aug. 6. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!