Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fiatalok (15-22 évesek), ha...

Fiatalok (15-22 évesek), ha kevés pénzetek van cigire, hogy oldjátok meg, hogy vesztek?

Figyelt kérdés
Pl. egy doboz kb. 500-600 forint és hogyan osszátok be, vagy hogy (miből) tudjátok megvásárolni? Egyébként milyet szívtok és napi mennyit? :D Köszi!
2011. júl. 16. 16:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hetente kb. 2-3(ez 3-4 vizsgaidőszakban)doboz. Hónap elején megveszek egy kartonnal.

Természetesen megdolgozok érte. Ha mér vagyok olyan hülye, hogy rászoktam, nem a szüleim pénzét nyúlom le rá.

20/L

2011. júl. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Tekerem.
2011. júl. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Én megveszek 25gram dohányt 360ft-ért ami elég 2 doboz cigire :) veszek cigaretta hüvelyt kb 200ft-ért 200 darabért és van egy cigaretta hüvely töltö szerkentyüm amibe bele teszem a dohányt majd egy egyszerű mozdulattal a hüvelybe töltöm :) És kész a cigi. Ez kb szóval hüvelytis beleszámítva 440 ft alatt van meg 2 doboz cigi.
2011. júl. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


Kedves utolsó, én sajnos sehogy sem tudom megtölteni, kétféle töltővel is próbálkoztam, de a dohány és a szűrő között majdnem mindig marad egy ujjnyi rés... :( Van valami ötleted, hogy mit csináljak máshogyan? Hiába ütögetem utána kemény felülethez, nem mozdul benne a beletöltött dohány, mert azt keményre tölti...

2011. júl. 18. 13:44
 15/15 anonim válasza:
Utolsó válaszoló vagyok , na szóval velemis ez volt először. Annyi a tehendő hogy nemkell tulsok dohány beletenni a töltőbe. Ne erővel préseld bele a dohányt hanem szépen nyugisan. Miután meg töltötted lazán fogd a cigit a tetejénél majd úgy ütögesd meg párszor ameddig nem megy a filterig a dohány. Az se jó ha tul nedves a dohány ha tul száraz akkormeg potyog kifele :D ha van egyéb kérdésed msn re felvehetsz. lipanit@hotmail.com
2011. júl. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!