Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A Volue ( pontosan nem tudom...

A Volue ( pontosan nem tudom mi a neve de valami ilyesmi) cigik mennyibe kerűlnek? És ha nem vagyok még 18 hogyan adnák nekem ki a trafikban? Ti hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:

vogue a neve, nemtom mennyi, de 700 fölött van.


bemegyek, kérek és vagy adnak vagy nem. ha megkérdezik hány éves vagy természetesen azt mondod 18

vagy ha sehogy sem adnak sehol se akkor megkérsz valakit hogy vegye meg neked

2010. okt. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

aztmondom hogy nem vagyok 18 és ha nem hiszik el?

mi van ha elkérik a személyim?

amugy 16 vagyok

2010. okt. 4. 19:35
 3/6 anonim válasza:
éjjelnappaliban ugyis kiadják, egyébként szerintem ne voguet veygél, nekem nem jön be... nármint a vékony :S de a "normál" szerintem is nagyon jó :) 720 körül szoktam látni.
2010. okt. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi

és a Pall mall mennyibe kerül?

Mondanátók olyan cigiket amik olcsóbbak is a Viceroy, Bond és a Golden Gate-n kívűl

2010. okt. 4. 19:47
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.: ha nem hiszik el akkor mondd h tényleg, hátha bejön, viszont ha személyit kérnek akkor ez van, az az eladó abban a boltban nem ad neked. de nem hiszem el h nincs olyan bolt a környékeden ahol kiadják neked :)


am pall mall 620


szofi olcsó, de jó 590 asszem. LD nagyon olcsó, de kurvhaszar :D

2010. okt. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2010. okt. 4. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!