Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A (relatíve) olcsó cigik...

A (relatíve) olcsó cigik milyenek és mennyibe kerülnek? (viceroy, LD, stb. )

Figyelt kérdés
Vagy inkább megéri ilyen 40-50 forintot ráfizetni és inkább multit vagy pall mallt venni? A kék viceroy-ról és a kék LD-ről mik a vélemények? Kaparósak? Mennyire erősek?
2011. júl. 15. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A Viceroy nem rossz, LD-t is megszoktam az 530, Szofit vegyél az 560 a legjobb, a multi már egy szar, nem olyan mint régen.
2011. júl. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan jók,mint a pall mall,multi.Én is azt szoktam szívni,ill a változatosság kedvéért amihez épp kedvem van.
2011. júl. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi. A kék szofival az a gond, hogy nem igazán kaparós a füstje, így olyan gyengének tűnik... Akkor melyiket ajánljátok? Melyiket próbáljam meg ezek közül?
2011. júl. 15. 13:00
 4/12 anonim ***** válasza:
viceroy
2011. júl. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Abból ha a kéket veszem, akkor a normál, vagy a 100-as?
2011. júl. 15. 13:22
 6/12 A kérdező kommentje:
Sokaktól hallottam, hogy pl. az arany marlboro vagy a kék multi mennyire jó, igazából nem éreztem hú de nagy változást vagy különbséget, mint mondjuk a kék szofi vagy a kék pall mall közt. Ha most van 600 forintom, inkább a kék pall mallt, vagy az olcsóbbak közül érdemes venni? Van köztük észrevehető különbség?
2011. júl. 15. 13:45
 7/12 anonim ***** válasza:
A kék Pall Mallt ajánlom, nagyon jó cigi, énis gyakran veszek. Viceroy nem rossz, bár szerintem a kék kicsit gyenge, a piros meg nem túl jó. LD-t rég szívtam, nem tudom most milyen, egyedül a Pall Mallra mondom, hogy szerintem megéri:)
2011. júl. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akármilyen Marlboro, az a jó cigi, csak drága. Olcsók közül ott van pl a Prilukki is, annak 100 forint doboza, de elég szar. Ott van a Symphonia is, és a Golden Gate, ezek nem annyira szarok. A viceroy már szerintem nem a szarabb kategóriába tartozik.
2011. júl. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Rászántam magam, vettem 100-as pall mallt, hát 630 forintba került... máshol is ennyibe kerül? vagy még a boltban volt ilyen nagyon régi áron, vagy most ez hogy van? múltkor még 600 volt...
2011. júl. 15. 18:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Hétvégén én is 600-ért vettem,de szokott változni, akció.
2011. júl. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!