Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lányok, ti inkább a női...

Lányok, ti inkább a női cigiket szeretitek, vagy az erősebb férfi cigiket?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 15:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én Marlboro Toucht szívok. az nem olyan vékony tipikus női cigi (szerintem azok nagyon sz*rok.. olyat ne szívj) ez, a touch ilyen fekete dobozban van és szerintem női, mert egy picit vékonyabb, mint a többi és egy picit rövidebb is.. szal a dobozát bele tudom tenni egy arany marbis dobozba. SZerintem ez a legjobb, 0.5-ös szal van füstje is és csinos :) ezt imádom.

Meg ha nagyon nőies akarsz lenni, akkor javaslom a szipkát. az olyan dámás én azt is imádom. szülinapomra kaptam egyet a barátaimtól ritkán használom, de akkor nagyon nőiesnek érzem magam

2011. júl. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A barátnőm azt a szar rózsaszín style-t szívja tipikus női cigi én nem én a vastagot szívom arany marbit
2011. júl. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Világért se, vagy tőből tépem le a szűrőjét. Szétreped a tüdőm mire bemenne egy kis füst. Zöld Goldfield, kék Bond.
2011. júl. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
én női cigit szívok,ráadásul zöldet.mentolos.de amikor nincs és a barátaimtól kérek esetleg 1-1 szálat ő általában marlborot szívnak,azt is elszívom.
2011. júl. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
a női cigik drágák és gyengék..így fölösleges pénzkidobás
2012. febr. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én inkább a hagyományos cigiket szeretem. A piros multira esküszöm. De a húgom régen női cigikből szívta az erősebbet. 120s Eve-et, ami 0,7-es. A piros multi ehhez képest 0,9-es, a kék meg 0,6, szóval még gyengébb is, szóval nőiből is van egész erős. Volt, hogy egyszer nem volt cigim és húgom adott egy doboz Eve-et. Elszívtam én azt is. De már a hugi is piros multizik :D

20/L

2012. febr. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
hagyományos a nöi gyenge és drága
2016. aug. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!