Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lányok, ti inkább a női...

Lányok, ti inkább a női cigiket szeretitek, vagy az erősebb férfi cigiket?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 15:38
1 2
 1/17 anonim válasza:
43%

egyiket sem :D

inkább iszok mint a cigi

2011. júl. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
Én sem dohányzom, de a női cigik nagyon szépek!
2011. júl. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az nem a r.bancpálca, vagy mi? Azt még nem próbáltam. De akkor már a normál. egyébként a szivar is jó cucc... De én egyáltalán nem vagyok olyan nagy cigis
2011. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Hát én szívtam már hosszú piros multit,hosszú arany marlborot,rövid kék multit,most meg lila vékony viola multit szívok :) olyan másfél évente váltok :D
2011. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
én nem dohányzom, attól eltekintve, hogy egy barátnőmmel régebben elszívtam pár szálat (összesen 3-at egész életemben), de valahogy a női cigk mégis vonzanak. egyszer még beleslukkoltam egy Multifilterbe, hát, akkor döntöttem el, mostmár koca szinten félévben egyszer se fogok rágyújtani, olyan rossz volt. :D
2011. júl. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Régen nőit szivtam,már nem. A vastagabb jobb.:D
2011. júl. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Na még ilyet se hallottam! Van külön cigi férfiaknak és nőknek is???

Erről egy vicc jut az eszembe, mikor a szőke nőnek a boltos levesz egy doboz cigarettát, az meg felfigyel a dobozán lévő "A dohányzás csökkenti a spermiumok számát." feliratra. Erre a válasza: "Ez férfi cigi, ez nekem nem jó! Adjon nőit!"

2011. júl. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
78%
A vastag a jó. A r*bancpálca csak olyan hegyilevegő. :D Piros Marlbinál nincs jobb a világon. (:
2011. júl. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
a női cigi nagyon gyenge nem lehet érezni
2011. júl. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én mikor mit.. ha lehet slimből mindig a legerősebbet veszem, hogy érezzek is valamit :D
2011. júl. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!