Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 15-20 évesek, miért cigiztek?

15-20 évesek, miért cigiztek?

Figyelt kérdés

Leírnátok, hogy mióta, mennyit és milyet? Kort és nemet is szeretnék! :D


(kioktatást tőlem NEM kaptok ;) )


2011. júl. 5. 11:20
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
66%

15-20 éves dohányosok legtöbbje az ismerősei/barátai miatt szoknak rá, rendszeres dohányzás után már azt fogják érezni hogy cigi nélkül nem lehet jót beszélgetni szórakozni stb. minden jó dolog ami történik velük cigizés közben arra azt hiszik hogy a cigi miatt történt. Függők :)


NA jöhet a dislike eső :D

2011. aug. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Inkább társasági dohányos vagyok. Olyankor jól esik, és akkor sajnos akár fél-egy doboz is elmegy órák alatt. Egyedül akkor szoktam, ha ideges vagyok, vagy hogy teljen az idő (busz várás pld.). Egy fél éve, de iskolaidőben nem tervezem, hogy mindennapos lesz.

Kék Pall Mall, Bond, Marlboro Gold Touch, ritkán Multi

15/L

2011. aug. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

kedves előző, a buszvárásra amugy a lejobb, ugyanis ha rágyújtasz tuti jön a köv busz (helyijáratra illik leginkább)

amugy én töltöm, de nem semmi rosszal csupán oylan szarral mint a többiek, régebben vanilia-chery-s Tilbury dohányt próbáltam GoldanGate (olykor) majd Primus hüvellyel, de már rászoktam a kékSophianae dohány+hüvely kombóra... pénzügyileg kevésbé leterhelő, kicsivel kevesebb időm van, mert magamnak kell "csinálnom", de mintha boltit szívnék, mellesleg 21/F;

2011. aug. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
napi 1 doboz, 4 éve 19/F, Szivar jobb :)
2011. aug. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

hogy miért cigiznek? szerintem divatból, haverok rábeszélése vagy csak ezt látták a szülőktől.

Sajnálom én nem cigizek de ha cigiznék valszeg felkötném magamat 18/F

2011. aug. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Kedves előző, neked üzenem, hogy vannak ám borzalmasan korlátolt emberek, tudtad?
2011. aug. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
zöld Marlboro napi 2,5 doboz. 14/L
2011. aug. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

16/fiú.

1,5 éve cigizek, naponta 10-12 szálat szivok, és LD-t kéket.

2012. jan. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
utolsó vok, de hogy miért cigizek azt nemtudom, talán mondjuk úgy hogy rászoktam, de igazából csak megszokás, meg olyan hogy "most szivnák 1 cigit " meg hasonlók, gondolom érted.
2012. jan. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Napi két doboz, piros multi,több mint 5 éve (persze eleinte kevesebb+gyengébb volt).

19(lassan 20)/L

2012. jan. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!