Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 15-22 éves fiúk, ti cigiztek?

15-22 éves fiúk, ti cigiztek?

Figyelt kérdés

Mióta cigiztek? Tudják otthon? Ha igen, hogy tudták meg? Milyet szívtok és napi mennyit?


Köszi :D


2011. jún. 27. 15:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
4 éve, tudják, elmondtam magamtól, átlagosan napi 1 doboz töltött cigi (piros Goldentől bőven erősebb). F18
2011. jún. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen.2 éve,tudják,elmondtam magamtól ahogy elkezdtem.Napi 10-12 szál,általában piros Viceroy.


17/F

2011. jún. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, adtam zöld kezet. :D Nem akadtak ki, amikor megtudták? Vagy mit reagáltak rá? Egyébként zsebpénzből veszitek, vagy szülők veszik?
2011. jún. 27. 19:06
 4/21 anonim ***** válasza:
60%
Ne haragudjatok, nem tudom megallni hogy ne irjak, pedig picit idosebb vagyok. Nem okitani es feleslegesen papolni akarok, de a cigizes is olyan, amire felnott korban kezd az ember raeszmelni, hogy mennyire a terhere van. Anyagilag es az egeszsegere is. Most meg lehet nem problema nektek mert a zsebpenzbol, kunyeralasbol vagy a kezdo fizubol mig otthon vagytok ki tudjatok csengetni. Viszont kesobb nagy teher lesz es nem ugy fest, hogy rovid tavon nem a 7-800 Ft-os atlagos doboz ar fele haladnank. Mint ahogy az egeszseg biztositas /TB/ sem fogja orokke fizetni a dohanyosok problemait. Szoval ha fiatalabb korotok ellenere picit is bolcsek vagytok, akkor megelozitek a problemat. Tudom, hogy 15-20 evesen meg nehez igy gondolkodni, de csak 5-10 ev es rajottok. 30/F
2011. jún. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Idősebb vagyok én is (24 f), de nem cigizem, nem is tettem régen sem.
2011. jún. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
16 éves fiú vagyok ,sohasem szoktam rá igazán. Társaságban , bulikban , ha ideges vagyok , vagy ha csak ritkán rám jön akkor rá szoktam gyújtani. Mindig van egy doboz cigim , de nem szívok rendszeresen , attól függ , hogy mennek a napjaim. Van ,hogy hetekig egy szálat sem , és van amikor pár nap alatt sokat. Egy doboz cigi olyan 1 , másfél hónapig szokott kitartani , ha buli van akkor elfogy gyorsan. A szüleim tudják, nem örülnek neki ,de nem is tiltják, azt mondják ne szokjak rá , elmondták a káros hatásait , de ők is dohányosok és tudják , hogy az ő szájukból nem túl hiteles a történet. Mivel keveset szívok , általában drága cigi van nálam , legtöbbször arany malbi. Az első cigim a 14. évem vége fele történt, akkor csak kipróbáltam ,és olyan 15 és fél évesen jött az a korszak amikor már volt cigim. Akkor rendszeresen , napi 1 szálat szívtam az iskola után, aztán rájöttem ,hogy hülyeség és rá fogok szokni, úgyhogy most ilyen "partydohányos" vagyok kb. Nem érzem menőnek a dohányzást, és lenézem azokat a fiatalokat ,akik csak azért szívnak mert az "olyan laza".
2011. jún. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
15 vagyok, kb 2 eve, igen tudjak, elmondtam de mar sejtettek, piros Marbi, 0,5-2 dobozig (buliba 2)
2011. jún. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:

17 vagyok, tavaly megkérdezték és nem tagadtam le.

magamnak sodrom a cigit és mivel ez erősebb ezért napi 5-6 szál. piros tilbury dohány ,zöld ocb papír és 'ciggi' szűrő.

én minden nap megvannak azok a cselekvések amik közben, előtt vagy után cigizek. pl ha megyek a nyelvsuliba akkor előtte egyet. suli előtt és után egyet. mikor megyek nagymamámtól haza akkor. nemszívok túl sokat, de az erős, szóval nem is igénylem. de ha olyanom van és pl nyáron elmegyek valahova napközben van hogy 15-20 szálat is elszívok.

2011. jún. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
17 éves koromban próbáltam ki azóta cigiziek arany marbit szívok napi 10-15 szál
2011. jún. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
23 vagyok,és SAJNOS dohányzom.9 éve.. 15éves korom óta, annó még vagánynak éreztem magam,hogy rászoktam.. mostmár annyira nem érzem magam annak.. :( Szeretnék leszokni,de nem megy:(
2011. jún. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!