Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A fűre rá lehet szokni vagy...

A fűre rá lehet szokni vagy csak az erősebb drogokra (pl. :heroin)?

Figyelt kérdés
vagy nem okoz elvonási tünetet?
2011. jún. 25. 23:18
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
A 2-ik és 3-ik válaszolónak köze nincs a kender kultúrához, nem is értem, hogy miért válaszolnak oylan kérdésre amihez nem értenek. Egyébként a fű mint köztudott fizikai függőséget nem okoz maximum pszichikait. Ismerek nem egy nem két embert aki napi-heti rendszerességel szív, emelett karriert csinál, családot alapít, szakmája kiválósága. Egyébként meg ha aki hetente sziv az "rá van szokva" akkor a fél ország alkoholista mert rengetegen berúgnak hétvégén vagy mondjuk meló után nap végén egy sör vagy egy pohár bor... Amúgy meg pl. hollandiába évek óta legális a fű és világszinten itt a legkevesebb a "nehéz" erős drogos, illetve az ezzel kapcsolatos bűncselekmények, amióta pedig a legalizáció elkezdődött azóta csökkent folyamatosan a bűnözés is.
2011. aug. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nekem még meg se fordult a fejembe hogy máshoz nyúljak pedig nem ma kezdtem
2011. aug. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
rá lehet szokni, de nem fizikai, inkább pszichikai függőséget okoz. azt eléggé. van "szerencsém" ilyen embert ismerni.
2011. aug. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!