Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez nagy baj? Nagyon gáz?

Ez nagy baj? Nagyon gáz?

Figyelt kérdés

fél év mulva 14 éves leszek..lány vagyok...

és az osztályomba vannak olyan csajok akik már most rendszeresen cigiznek meg ilyesmi..

és belerángattak abba h kipróbáljam a cigit..

de egyáltalán nem jön be nekem és nem is cigiztem utána 1x se és nem is fogok..

tudom h az én hibám h elfogadtam meg minden csak féltem ha nem megyek bele aztán kiakadnak rajtam h mindenki kipróbálja csak én vagyok ilyen kis ártatlan meg stb..

és annyira megbántam h elfogadtam h azt el sem lehet mondani, és attól is félek h anyuék megtudják..:S


2011. jún. 3. 21:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
2011. jún. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb bűnöd.Nem az a gáz,ha kipróbálod és azt mondod nem kell,hanem az ha rászoksz.8.-os koromban engem is rá akartak beszélni,de nem tudtak.Aztán gimiben magamtól rászoktam,vagyis vagányságból szívtam,aztán tényleg rászoktam.Nekem se tudták meg anyuék.Most 20 éves vagyok már kétszer fél évre abbahagytam,meg többször néhány hónapra,de sajnos mindig ért valami olyan dolog amitől olyan ideges lettem,hogy elszívtam egy szálat,aztán megint kezdődött előről.Az utóbbi időben csak heti egy dobozzal szívtam,ez kevés ahhoz képest,hogy volt amikor napi két dobozzal elment.De az utóbbi 3 hétben egy szálat sem szívtam.Szerencsére már nem érzek függőséget iránta,mint régebben.De nagyon ritkán még elkap egy érzés,hogy jólesne elszívni egy szálat,csak a feelingje miatt.Minden esetre nem akarok már olyan nagy dohányos lenni.Hál'istennek mostmár eljutottam arra a szintre,hogy sajnálok érte pénzt adni,mostmár inkább másra,ruhára,kajára költöm azt a pénzt.Szóval ezt az egészet azért írtam le neked.Hogy ne kezdj el SOHA cigizni,mert nem éri meg!!!Amellett hogy káros,drága is, és nehéz abbahagyni.A legjobb,ha el sem kezded.Majd megbánják a barátnőid is,hogy elkezdték.És gondolj arra,hogy az okos ember mások hibájából tanul,de a buta csak a maga kárán. :) 20/L
2011. jún. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

mark86


én meg huconöt vok és lecaroom hogy a csayszyk kiakadnak

hogy nem vok trendy,de akko se xívok cigyt mee neem vok byrka és nem tok ygy irny mint teee pedyg máá soxor próbááltaam!

2011. jún. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

kipróbáltad és okosan döntöttél: nem kell.

Jól tetted. Ha esetleg később a szüleid megtudják, és azt is, hogy milyen okosan döntöttél: szerintem örülnek.


Nagyon jól tetted. A többiek azt hiszik, hogy ettől "nagyobbak, menőbbek, jobbfejek "lesznek.

De Te magadtól rájöttél, hogy ez BUTASÁG:

És amikor már ők is megértenék- késő, nehéz leszokni, költséges, és hosszútávon betegségeket okoz.


Inkább vállaltam én is, hogy kivessenek, minthogy butaságokat csinákljak.

Lettek hasonló létszemléletű barátaim,

TE sem maradsz magadra, ne félj!


Nyugodj meg, ügyes vagy, jó tanulást, jó vakációt!!

2011. jún. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Büszke lehetsz magadra, hogy rájöttél hogy hülyeség és semmi jó nincs benne.. Szerintem nyugodtan elmondhatod a szüleidnek.

Ollllllllyan rossz látni, hogy a gyerek még szinte ki se nőtt a földből, de a cigi már ott lóg a szájában. Szép Magyarország.....

2011. jún. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha én lennék az édesapád, még büszke is lennék rád, hogy kipróbáltad, de ennek ellenére sem akarsz, mert nemízlik:) mondd el szüleidnek nyugodtan h kipróbáltad, de nagyonszar
2011. jún. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

soha ne cigizz ne érdekeljenek a barátaid !

az egészséged fontossabb!


SENKI NE CIGIZZEN LEGYETEK EGÉSZSÉGESEK!

CIGI NÉLKÜL IS BOLDOGAK LEHETTEK!

2011. jún. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Na ez lelkiismeretfurdalás a javából:D Ezt őrízd meg, mert igen sok felnőtt elfelejtette hogyan működik. Ajánlom, ha esetleg kiderül otthon, mondd el őszintén mi történt, szerintem meg fogják érteni.

Ne cigizz többet, ha nem akarsz, ha kínálnak ne fogadd el, ha nem akarod. Állj ki magadért és azért amit elhatároztál. Ha továbbra is cikiznek, nem is értem miért lógsz, akkor velük. A barátok elvileg úgy fogadnak el ahogy vagy.

2011. jún. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!