Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez nagy baj? Nagyon gáz?

Ez nagy baj? Nagyon gáz?

Figyelt kérdés

fél év mulva 14 éves leszek..lány vagyok...

és az osztályomba vannak olyan csajok akik már most rendszeresen cigiznek meg ilyesmi..

és belerángattak abba h kipróbáljam a cigit..

de egyáltalán nem jön be nekem és nem is cigiztem utána 1x se és nem is fogok..

tudom h az én hibám h elfogadtam meg minden csak féltem ha nem megyek bele aztán kiakadnak rajtam h mindenki kipróbálja csak én vagyok ilyen kis ártatlan meg stb..

és annyira megbántam h elfogadtam h azt el sem lehet mondani, és attól is félek h anyuék megtudják..:S


2011. jún. 3. 21:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom, nem a cigizés a legnagyobb baj...
2011. jún. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%
ajj szívott elszívott egy cigit és most parázik de nem értem minek az a sok magánhangzó..léányzó inkább előbb tanulj meg írni aztán majd 20 évesen elkezdheted a tűdődet megölni...én a szüleid helyében jól elpáholnálak és sehova nem engednélek el....19 lány vagyok
2011. jún. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%

rettenetesen gááz

minden hosszúú magáánhangzóót megdupláázol

kiakasztóó

nagybetűűket méég nem tanultáátok

vagy akkor véégig beteg voltáál


tanulj meg íírni

2011. jún. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez van,tanultál belőle.
2011. jún. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%

Nem gáz, én 13 éves koromban próbáltam ki. Egyszer kétszer még előfordult (kizárólag társaságban, mert azt hittem ettől vagány leszek) de azóta sem gyújtottam rá. Szerintem mindenki kipróbálja egyszer.

Anyukádéknak meg ha nem túl szigorúak, mondd el, hogy kipróbáltad, és milyen rossz volt és soha többé nem csinálsz ilyet. Így nem kell félned attól, hogy mástól tudják meg. Ha nagyon szigorúak akkor meg egy szót se szólj róla, és tényleg ne cigizz még egyszer.

2011. jún. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%
csak elszívott sorry:))))))
2011. jún. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
83%

magyarul attól fosik hogy anyjáék megtudják hogy elszívott egy szál cigit.

a szüleid meg szerintem nem fognak belehalni, csak állj eléjük és mondd meg nekik hogy kipróbáltad, de többet soha aztán szvsz.

2011. jún. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Darcy01 ***** válasza:
100%

Kipróbáltad a cigit, nem tetszett, többet nem nyúlsz hozzá. Nem gáz ez egyáltalán. Szerintem a szüleid örülnek majd neki, hogy így vélekedsz a cigiről és nem kell félniük, hogy rászoksz.

De azért nyelvtanórán nagyon figyelj majd oda!!! Rettenetes a helyesírásod!

2011. jún. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%

Belerángatták a cigibe h szívjon. Szívott és most fél h otthon lebukik.

Kiscsaj ha vérvételre mész a közeljövőben nem fogják nézni h dohányzol-e

Annak idején mikor 14 lettem féltem h kimutatják a nikonint. és mint kiderült többet szívok be levegővel mint magából a cigiből.

2011. jún. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
Háát szerintem semmi baj nincs, sőőt jobb is, hogy nem cigizel éés ne is próóbááld ki tööbszöör, mert niincs semmi éértelmee.
2011. jún. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!