Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek érdemesebb lenne...

Szerintetek érdemesebb lenne erősebb cigit vennem?

Figyelt kérdés

Az igazság az, hogy elég sokszor érzem, hogy jajj, kellene egy cigi, meg el kellene ugrani cigizni egyet. De általában 2-3 slukk után elég, nincs tovább eszemben... Viszont így egy nap kb. 6x-7x megyek ki... Az megoldás lenne, hogyha vennék erősebb cigit (pl.: Piros Marlborot) és mondjuk naponta csak kb. 1-2 szálat szívnék, mert úgymond "eltelnék" vele és nem kívánnám? Eddig általában 0,4-0,5 erősségűeket szívtam (narancs pall mall, kék multi, marlboro gold touch).


Antidohányosok kíméljenek! ;)


Ha szerintetek is erősebbet kellene vennem, akkor az milyen legyen? Szerintetek melyik a legjobb, ami erős?


20/F


2011. máj. 26. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél Caporal-t, nekem bejött.
2011. máj. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kék sofit szívtam, de nem gyújthatok rá sűrűn bizonyos okok miatt, ezért mostanában piros Marborot veszek, napi egy szállal szívok, pont ideális. :)
2011. máj. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legjobb erős cigi szerintem a piros Multifilter. Árban jó, 570-, ízre is elég jó, 10 éve szívok Multifiltert. 10/08/10-es értékei vannak, érdemes kipróbálni. Én napi 5-6 szálat szívok el belőle, míg egy gyengébből akár 10-12 is elmenne egy nap alatt.
2011. máj. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

egy időben állandóan kék bondot szívtam. aztán mostanában barna szofit vagy piros westet. azok a legjobbak :D

de azóta mostanában már nem érzem nagyon a gyengébbeket :/

szerintem vegyél piros westet 10/0,8/10-es erősségű és 540 Ft :D

2011. jún. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most már ezek kb 1800 2000 péz
2022. ápr. 6. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!