Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyi ideig köhögtetek,...

Mennyi ideig köhögtetek, mikor elkezdtetek cigizni?

Figyelt kérdés

Ma elszívtam 2 szál cigit(ezek voltak az elsők),de ahogy letüdőztem, nagyon kellett köhögnöm.

És arra vagyok kíváncsi,hogy nálatok ez meddig tartott?Kb. hány cigi után szoktátok meg?


2011. máj. 16. 16:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
én soha se köhögtem. csak akkor kezdtem el amikor elkezdett rámenni az egészségem
2011. máj. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

21 éves vagyok,és egyáltalán nem "menőzésből" szívtam el!

Nem tartozom szerintem magyarázattal,hogy miért;és itt most nem ez a lényeg.De,ha tudni szeretnétek:

1. most vizsgázom,

2. családi problémáim vannak (válnak a szüleim)

3. majdnem 2 év után elhagyott a pasim...

Úgyhogy van most miért idegeskednem,lelkileg padlón vagyok :/

Nem tervezem,hogy láncdohányos legyek(tudom,senki se tervezi).

Amúgy a 19:26-os válaszolónak:

Próbáltam úgy választani,hogy ne legyen erős,így Gold Marlboro edge-t vettem/szívtam.

2011. máj. 16. 21:11
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha okos lennél inkább sporttal vezetnéd le... -.-" de végülis a cigihez nem kell az energiádat vesztegetned, csak a pénzed
2011. máj. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
nem kötekedésből írom, de muszáj megkérdeznem: ebben látod a gondjaid megoldását, hogy rászoksz a cigire? addig hagyd abba, amíg ilyen "nem jó" cigizni, mert eljön az idő, hogy megbánod.
2011. máj. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
a két utolsó egy fsz.
2011. máj. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
miért is? mert nem vagyunk olyan kis naív buta gyökerek, mint te? Hmmm akkor inkább leszek f@sz, de normális ember, mint egy kis mitugrász a neten
2011. máj. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
OK, vállalom! inkább, minthogy ilyen intelligens legyek, mint TE, kedves 21:02 :D
2011. máj. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Én 15 évesen kezdtem el.(sajnos).Már 30 vagyok.Nekem az első pár szál volt köhögtető, aztán 10 évig semmi. Pár éve minden reggel a fulladás kerülget.
2011. máj. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
kb.10 doboz után (nem egyszerre xD) megszokod..
2011. máj. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!