Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyi ideig köhögtetek,...

Mennyi ideig köhögtetek, mikor elkezdtetek cigizni?

Figyelt kérdés

Ma elszívtam 2 szál cigit(ezek voltak az elsők),de ahogy letüdőztem, nagyon kellett köhögnöm.

És arra vagyok kíváncsi,hogy nálatok ez meddig tartott?Kb. hány cigi után szoktátok meg?


2011. máj. 16. 16:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%

Ó, ezt nem fogod megszokni.

Egy darabig nem köhögsz... aztán majd kezdődik azzal, hogy minden reggel köhögve ébredsz. Aztán lépcsőzésnél. Aztán állandóan, megállás nélkül, éjjelente se tudsz aludni, mert köhögsz, menni se tudsz, mert köhögsz, köhögsz evés közben, munka közben, beszélgetés közben, gyakorlatilag állandóan.

Nem kamu, anyósom ilyen. Agyfa.szt kapok attól, hogy megállás nélkül hörög, fullad, köhög. De valami rettentő!! Mikor régen a páromnál aludtam, akkor is folyton felkeltem arra, hogy fulldoklik.

Nagyon guszta, mert pl. a vizeletét se mindig tudja ilyenkor tartani.


Minek kell rágyújtani???

Zavar, hogy friss a leheleted, van még fogad, és nem olyan a bőröd, mint egy csövesnek?

2011. máj. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ne szokj rá, és a köhögést se szokd meg!
2011. máj. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem köhögtem, azóta se.
2011. máj. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Évekig nem köhögtem. Aztán jött az,amit az első írt. Reggelente köhögtem, nem bírtam annyit futni sem, ma se nagyon bírom. Bánom,hogy rászoktam, most meg nem igazán tudom letenni, és az az igazság,hogy szeretek is cigizni,mert (ha már rászoktál) jó cigizni. Ez van. Majd vizsga után nekilátok megint leszokni,remélem sikerül.
2011. máj. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A rászokásnál pár nap. aztán elmúlik. Egy időre. Aztán 10-20 év után minden áldott reggel köhögsz.
2011. máj. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha megszokod nem fogsz én 2 szál után már abszolút nem köhögtem, aztán 3-4 év után fokozatosan leszoktam róla és utána 1-2 hétig iszonyatosan köhögtem az nagyon rossz volt, ha rám hallgatsz akkor ezvolt az első és utolsó cigid
2011. máj. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
csak menőzésből akar rászokni, látszik a kérdésből. De elég gáz a gyerek
2011. máj. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Pedig a cigi nem menő. Én is sokszor cikinek érzem ha rágyújtok valahol,csak mint már írtam,én rég rászoktam,és erős bagós vagyok. Tinikoromban sem éreztem menőnek, inkább kíváncsi voltam. De akkoriban elbújtam cigizni,nem pedig villogtam vele. :)
2011. máj. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

8 éve dohányzom, nálam már előjött a durva köhögés. Az elején nem volt, de akit ismertem, annak is hamar elmúlt. Aztán sokáig semmi, most meg jön. Ha nem gyújtok rá, akkor is jön.

Ezért is fogok leszokni. Ez rettenetes. És persze fulladok is tőle.

Ne szokj rá, elég nagy szívás.

Ja, azt még elmondanám, hogy ez alatt a nyolc év alatt több mint egymilliót költöttem cigire. Most baromi jól jönne, mert lakást vennék. Fakk. A cigi volt a legrosszabb húzás az életemben.

2011. máj. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Az első kamuzik, és marhaságot mond. Én egyáltalán nem köhögtem, pedig piros marlbival kezdtem, és tüdőre szívtam rendesen. azóta se köhögök. Egyébként meg egyénfüggő, milyet próbáltál, hány éves vagy, illetve fiú vagy lány?
2011. máj. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!