Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nagyon árthat? (lent)

Nagyon árthat? (lent)

Figyelt kérdés

Ma elszívtam 3 szál cigit, máskor nem szoktam csak max.fél évente egy.

Nagyon megárthat?

13/L


2011. máj. 15. 20:19
 1/7 s.tesa válasza:
nem fog megártani, én 15 körül szivok egy nap. de inkább az a félévi egyet se szivd. nincs értelme, plusz mivel fiatal vagy visszavethet a fejlődésbe.
2011. máj. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ezek nagyon fölösleges kérdések!!! Természetesen valamilyen szinten árt, de nem jelentős! ne cigizz oszt nem kell izgulnod, hogy mi bajod lesz!
2011. máj. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
előzőnek igaza van. minden szál cigi árt.
2011. máj. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem ebbe fogsz meghalni valószínűleg:)
2011. máj. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Legfeljebb ha anyum megtudja=)
2011. máj. 17. 13:34
 6/7 anonim ***** válasza:
:D:D:D utolsó voltam.
2011. máj. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1szál cigaretta, -5,5 perc az életedböl. 13évesen kezdted,talan 15éves korodra talán napi szinten fogsz szivni 1 szálall, számold ki akkor hogy mennyit árt :)

ez majd mind akkor fog számitani mikor minden nyavalya bajod lesz 30 meg 40 évesen ha neadj isten addig meg nem halsz..


ezek után gondolkozz el hogy megéri cigizni ? az meg hogy anyukád ideges lesz ha megtudja,az biztos. 13 éves lány minek cigizik , inkább amennyi pénzt a cigire elköltesz rakd be a bankba...


nem akartam durva lenni, de ez igyvan.

most majd lepontoznak,meg irni fognak hogy bezzeg az én nagyapám 99 évesen is él,és kinn mindennap felkapálja a kertet,amelett hogy már 9 éves kora ota 2 dobozzal elsziv.. igen, van ilyen is. de nézd meg hányan halnak meg a cigaretta miatt..


17/f

2011. jún. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!