Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 15-22 éves fiúk, ti miért...

15-22 éves fiúk, ti miért dohányoztok?

Figyelt kérdés

Eddig még csak pár szálat szívtam el, de eléggé tetszik és mivel általában már kívánom, ezért úgy gondolom, hogy sikerült rá is szoknom...


Milyen régóta dohányoztok? Napi hány szálat szívtok és milyen erőset? Az az igazság, hogy a 0,1-esből semmit sem éreztem, most hosszú arany marlborot szívok, az pedig erősnek tűnik az előzőekhez képest...


Ti fontolgatjátok a leszokást? Állandóan csak azt hallani, hogy hajj, így rossz, úgy rossz, de eddig még semmi negatívumot nem tapasztaltam, mikor szívom elég furán érzem tőle magam (hevesebben ver a szívem, furább minden), aztán egyfajta teljes nyugalom lesz urrá rajtam... De napi 1 szál fogy, úgyhogy egyáltalán nem tartom vészesnek.


Egyébként ti az erősebbet, vagy a gyengébbet preferáljátok inkább? :D Meg az, hogy ha már jobban rászokik az ember, nyugodtan ki tud bírni mondjuk 2-3 órát nélküle, vagy ha eljut arra a szintre, akkor már tényleg nem tud mással foglalkozni, csak hogy gyújtani akar... Szerintem egyébként jó dolognak tűnik, egyáltalán nem gáz, nem kell szerintem emiatt senkit lenézni (mondjuk sohasem tettem)...


Szerintetek? :D


Köszi a választ! :D


2011. ápr. 11. 13:35
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
Én 1 éve dohányzom.3 szálat elvettem a mamámtól és kipróbáltam azóta cigizek tudom hogy rossz és hogy nem szabad de ha nem gyújtok rá nagyon ingerült és ideges vagy.
2011. ápr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
56%
Az ilyen genetikai hulladékok miatt tartunk ott most, ahol tartunk...
2011. máj. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
100%
Hát ha már rontod az szervezeted ronsd jol :D én az erősset ajánlom jobban lehet élvezni ja és az a "kábulás" ha már sokat szivsz egy idő után már nem is érzel semmit :P én is kezdegetek rászokni sajna korán elkezdtem de próbálom kordábatartani :D
2011. máj. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Erős alatt milyet értesz? Milyet érdemes kipróbálni? Te milyet szívsz?
2011. máj. 26. 23:48
 25/28 anonim ***** válasza:
Hogy valaki adjon egy t.tves roh@dt választ neki az nem nem lehet. ügye emberek ki a fuckom kérdezte hogy milyen beteg lehetsz. Na a kérdésre válaszolva szerintem amennyit te szivsz attol még nem fogsz rászokni szerintem.Én suliba szaközépbe járok és suli elött cigizhetünk és mikor suli közbe megyünk át a másik épületbe.Órâk közt eléggé pang az osztâly eddig marbit szivtam meg bondot most a kék pall mall meg a narancssárga a fan ja és van olyan amikor ketten közösbe veszük oszt társakkal vagy egy csaj vagy sráccokkkal. xd elirtam mindegy na szerintem még nem szoktál rá a tünetek pedig minden embernél átlalgosan 25-40 év dohányzás után mutatkoznak.Ezt nem én találtam ki hanem könyvböl olvastam és ezt bizonyitották.Na szeva
2012. dec. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
Azért cigizek mert jó érzés, az íze is jó.
2014. márc. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Lehet leharapják a fejemet de les.zarom mert így van és kész! Szóval én próbáltam a cigit, 6 szálat szívtam el életemben, jó érzés volt, de soha nem kívántam. Tudom h ez kevés, de akkor is ha elszívtam volna akár 10 dobozt, nem tudnék rászokni. Egyszerű: ha nem akarsz cigizni, ha le akarsz szokni akkor nem cigizel, nem gyújtasz rá. Elhiszem hogy valaki olyan nagy mértékben kívánja hogy bármit megtenne, ez majdnem mind pschyo dolog. Tény: papám 50 év dohányzás után nagy szenvedéssel tudott csak leszokni. DE ha tényleg le akarsz szokni, főleg ha nem is vagy rászokva, csak kívánod...ba-zdmeg én is kívánom néha a jaffa szörpöt, de nem vagyok rászokva XD akkor le tudod tenni. utálom azokat akik így úgy sírnak hogy le akarom tenni, utálom, sz.ar..stb. és ott elöttem 5 perc alatt elszív 2 szálat víg mosollyal, megkönnyebbüléssel az arcán, AZ NEM AKAR LESZOKNI, az is*t*en ba**za meg, bármit mondhat bárki, de ha le akarsz szokni akkor kurv.ára nem szívsz egyfolytában ugyan úgy, orgaz-mus szintű boldogsággal. :D Ennyi.
2014. nov. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Ha van csajod,akkor nem fog érdekelni a cigaretta. Csak egy bullshit,először szenvedélyes az ember,de utána előbb-utóbb megunja. Tapasztald ki,ha megunod hagyd abba,ennyi.
2018. márc. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!