Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit lehet tenni a cigi szag...

Mit lehet tenni a cigi szag ellen?

Figyelt kérdés

Valaki ha tud valami jó kis praktikát akkor írjon. Parfüm deo, nem a legjobb, mert kézről nem jön le.

És az antidohányosok kíméljenek.


2011. márc. 29. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ecettel mosd le a kezed, ami persze csak a következő cigizésig tart :) nekem bevált anno. Ha sárgul a körmöd azt meg citromlébe kell áztatni 10 percre.
2011. márc. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A leghatásosabb h velem együtt azonnal abba hagyjuk. Tudom h nem egyszerű. Különben az ecet is büdős. Engem is ezért csesztetnek az antidohányosok!!!
2011. márc. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

semmit, mivel beivódik a bőrödbe, onnan ki nem mosod. idővel a sárgaság is látszik majd, az maradandó is.

de mi a fenének cigizel ha nem tetszik a szaga? nem antidohányos vagyok csak ezt nem értem... én is azért szoktam le mert krva büdös voltam mindig. eleinte nem vettem észre.

2011. márc. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fogkrémmel moss kezet.
2011. márc. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
fűvel vagy falevéllel dörzsöld össze a kezed. 100%-os, de a ruhádból akkor se szedi ki...
2011. márc. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nos, én anno befújtam a ruhám deoval, bekaptam egy rágót, a hajamra meg hajlakkot fújtam..egyszer, mikor hajlakkoztam,a hajam alá tettem a kezem, hogy a végére is menjen, és olyan lett a kezem is.Akkor jöttem rá, hogyha befújom a kezem hajlakkal, akkor az pár perc után teljesen eltűnteti a cigiszagot.
2011. márc. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem gyújtasz rá ;)
2011. ápr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!