Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez normális? (dohányzás)

Ez normális? (dohányzás)

Figyelt kérdés

Tegnap óta nem gyújtottam rá (32 órája), azelőtt napi kb.15 szálat szívtam el! 7 éve dohányzom.

A tegnapi nap szörnyű volt, nagyon kívántam a cigit!

Viszont az normális, hogy állandóan köhögök, és non-stop fáj a fejem kb. tegnap dél óta? Ez valami elvonási tünet? Még sosem próbálkoztam a leszokással, de sehol nem olvastam, hogy ilyen tünetei lennének ha leteszem a cigit!


2011. márc. 9. 08:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem akarok ünneprontó lenni, de ennél később csak nehezebb lesz, viszont túl lehet élni, nekem sikerült:)

sok sikert neked is!

2011. márc. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az igazság az hogy én is leszoktam 22év után!napi egy doboz ment el,most már 2éve ennek de még kivánom és én is rágyújtanék bármikor,dee nem.Az idegbetegség nálam is meg van a mai napig sajnos.De kitartást kivánok neked
2011. márc. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: ugye kitartasz??
2011. márc. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Igen, még bírom, bár nagyon nehéz, már voltam mélyponton, és majdnem a kisördög győzött, mivel itthon hárman is dohányoznak mellettem, de végül kibírtam! Csak olyan elkeserítő olvasni, hogy még 1 évvel a leszokás után is kívánja az ember a cigit! Hát ez szomorú! :(

köszi a válaszokat, és az érdeklődést! :)

2011. márc. 11. 22:43
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát elkeserítő, sajnos nem kellett volna rászoknunk, és nem lenne semmi baj :D
2011. márc. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
sziasztok! én 10 év után tettem le, úgy, h állítólag rá sem voltam szokva... egyik nap úgy ébredtem miután elszívtam dobozom utolsó cigijét, hogy nem gyújtok rá többet. ez így is lett, és SOHA nem hiányzott... talán rá sem voltam szokva? :D de nem is gondolok rá. abszolút nem hiányzik. durva :D a leszokáshoz amúgy is csak elhatározás kell, de h ennyire könnyű lenne sosem gondoltam volna... soha semmi elvonási tünetem volt, viszont néha megkívántam a vaníliás karikát :D de meg se híztam. nekem szerencsém volt h ilyen könnyű volt, de ne adja fel senki. lehet ha valaki megpróbálja, neki is ilyen könnyű lesz, nem tudom ez mitől függ pedig rendesen tüdőztem a cigiket... na mindegy, sok szerencsét és kitartást mindenkinek! :)
2011. ápr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!