Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez normális? (dohányzás)

Ez normális? (dohányzás)

Figyelt kérdés

Tegnap óta nem gyújtottam rá (32 órája), azelőtt napi kb.15 szálat szívtam el! 7 éve dohányzom.

A tegnapi nap szörnyű volt, nagyon kívántam a cigit!

Viszont az normális, hogy állandóan köhögök, és non-stop fáj a fejem kb. tegnap dél óta? Ez valami elvonási tünet? Még sosem próbálkoztam a leszokással, de sehol nem olvastam, hogy ilyen tünetei lennének ha leteszem a cigit!


2011. márc. 9. 08:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
elvonási tünetek!!nekem is igy volt!csak mellete még idegbeteg is voltam!!nem is szoktam le!
2011. márc. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a fejfájás az elvonási tünet. Idegesség a hiányérzet miatt is kialakulhat. A köhögés az szerintem meg megfázás miatt van,ha eddig nem köhögtél a cigizés mellett. Lehet hogy kerülget valami betegség+ elvonási tünet.

2011. márc. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, el fog múlni hamar. Az első pár nap a nehéz, utána egyre könnyebb lesz már. Csak kitartás!
2011. márc. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Elvonási tünet, valamint a mérgek kiürülése.

A méregtelenítés általában kellemetlen tünetekkel járhat, ez változó ( fejfájás, hányinger, ingerlékenység, hasmenés stb.), de ez jó, ennek örülj, mert a szervezeted végre fellélegzik és most, hogy nem mérgezed, igyekszik kitakarítani a tested, hogy megtisztulhasson.

Az első időszak nehéz, de megéri!

Kitartást neked és szívből gratulálok a bölcs elhatározásodhoz!!!

2011. márc. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez normális!

Az a nem normális, hogy égésterméket lélegeztünk be korábban!

2011. márc. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Kérdező! Jó úton haladsz, ne add fel. Én is letettem a cigit, minden bajom volt, még ámelyegtem is. A köhögés a tüdődben lévő nyák feloldódásától van, tehát tisztulsz, és tisztul a sok méreg, ami oda rakódott. Az még egy ideig eltart (napok). Mindenképpen megéri. Gondolj bele, hogy az a sok mocsok, amit felkööhögsz, mind állandó jelleggel ül a tüdődben, hörgőidben... Váááhhh...

Egyre jobb lesz, ahogy telik az idő. A cigi helyett igyekezz más elfoglaltságot találni, de ne az evést, mert ilyenkor jönnek fel a húsz kilók. Én ha megkívántam a cigit, "megbüntettem magam" azzal, hogy tapostam 30 percet az ellipszisen, vagy amennyire volt időm, emellett eljártam futni. Mozogni érdemes, felgyorsítja a méregtelenítsét, hamarabb kijössz a cigi utáni vágyakozásból. És nem hízol meg.


Sok sikert hozzá! Kitartás!


25/N

2011. márc. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nagyon hasznosak!

Remélem kitartok és nem adom fel! :)

elég volt ebből a gusztustalan, undorító cigiből!

2011. márc. 9. 09:29
 8/16 anonim ***** válasza:

ma 09:04-vagyok

Tekintsd magad egyszerűen nemdohányosnak! Hiszen valójában az vagy, mert a nemdohányzás a természetes állapot! Ezt ne feledd és már sikerült!

(30 év rabság után)

2011. márc. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kitartás! Már 4-éve nem dohányzom! Azelőtt napi 8-10 szál elment, egyiknap mikor a cigi el fogyott , megigértem magamnak többet nem veszek. Az első hét nagyon rossz volt, de 1-honap után már eszembe sem jutott nem bántam meg!
2011. márc. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát gratulálok! Én is így álltam neki de nekem nem voltak ilyen vészes tüneteim, és én is 7 évig dohányoztam :D első hét az kegyetlen volt, holnap lesz 1 hónapja hogy nem dohányzom.. Szóval kitartás! Utolsónak pedig annyit mondanék, hogy én még 1 hó után is kívánom, és bármelyik pillba rátudnék gyujtani:)
2011. márc. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!