Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Meddig tart leszokás után a...

Meddig tart leszokás után a hiányérzet, az elvonási tünetek?

Figyelt kérdés

2 napja nem dohányzom, elötte elég erős dohányos voltam, 6 éve szívtam. Néha abszolút semmit nem érzek, néha meg olyan elvonási tüneteim vannak, hogy egy hajszál választ el attól, hogy elmenjek a boltba és vegyek egy dob cigit.

Tegnap este már sírtam, hogy ráakarok gyújtani, pedig tudom hogy nem szabad, nem akarom feladni.

Nálatok meddig tartott ez a kínzó érzés?


2011. febr. 21. 11:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én 10 éve készülök erre,de két napnál tovább még nem jutottam.
2011. febr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

haha.bocsi, h ezt mondom de sztem lehetetlen leszokni.


Próbáltam már, 2 napig bírtam, aztán vmi felbaszta az agyam és egyiket gyújtottam a másik után.

2011. febr. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédnéni 50 év után szokott le, merthogy drága, de most 2 év nemszívás után is azt mondja, hogy bármikor rágyújtana.:(
2011. febr. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Én nem fogok rágyújtani. Úgy vagyok vele, hogy ha már eddig bírtam hülye lennék feladni.

Utolsó válaszadó kicsit elkeserített... :( Elég rossz lenne x év múlva is ezekkel a "tünetekkel" élni. Alig várom már hogy túl legyek rajta.

2011. febr. 21. 11:35
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne már! Nem elkeseredni! A szomszédom, egy banya, és sosincs igaza! Látod, most sem! Zöldségeket beszél.

Kitartást!!!!!!:)

2011. febr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi!!! :):):)
2011. febr. 21. 11:45
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
nálam egy percig se tartott..előre 2 héttel megvolt az időpont ,hogy mikortól nem gyújtok..azóta nem is gyújtottam rá 2 hónapja..semmi hiányérzet nem volt..de állítólag a nikotin 3 hét után ürül ki a szervezetből..birdd ki..hidd el sokkal jobban érzem magam azóta mióta nem cigizek..tele vagyok energiával..és több pénzem is van :)
2011. febr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
85%

Kedves dohányos barátaim!

Az én történetem nem egyszerű leszokósdi.

35 év dohányzás után diagnosztizáltak nálam egy jó kis TÜDŐRÁK-ot.A kivizsgáló főorvosasszony szerint nem a dohányzástól alakult ki , de ha túl akarom élni, azonnal hagyjam abba. Ez 2008.Októberben történt. Amikor szembesítettek vele, hogy biztosan tüdőrák, beültem a kocsiba és jószokásom szerint rágyújtottam. Két slukk után kidobtam az ablakon a csikket és azóta nem dohányzok!!

Sokszor (havonta egyszer)álmodom azt, hogy mégegyet beleszívok és aztán indulunk.

A tüdőrákról csak annyit, hogy a húsz fős csoportból akivel együtt kaptam a kemót, meg a sugarat azokból már csak én élek.

2011. febr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Dettó ugyanezt akartam én is kérdezni!!!!!!! :)

De én már 11. napja nem dohányzom! :) Hogy még most is húú de rágyujtanék van! :S És legszivesebben rágyujtanék de nem gyujtok :) 11. napja szenvedek, mennyi idő kb mire legalább órákig nem kívánom a cigit? Azt én is olvastam, hogy 2-3 hét.. de tapasztalatokból kérdezném:))

2011. febr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Előző is én voltam.. nzoli: Gratulálok, én is erre hajtok, hogy energikusabb legyek, és több pénzem maradjon, de k.rva nehéz még 11. nap után is :D De majd csak múlik, most vok úgy érzem a holtpontomon, mikor nagyon pangok :D
2011. febr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!