Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy tudnék ellenállni?

Hogy tudnék ellenállni?

Figyelt kérdés

15 vagyok, és mindennap suliután rágyujtok 1-2 szál cigire(ráadásul nem is a leggyengébbre)a barátaimmal. És egyszerűen úgy érzem hogy ha egy héten nem szívok el legalább 2 szálat akkor hiányérzetem lesz. 14 évesesn gyujtootam rá először. A barátaim meg teljesen rendesek de olyan érzésem van ha ők is, akkor meg én is megyek.

Köszi 15/F


2011. febr. 10. 18:20
 1/3 anonim válasza:
Én ötödikesen próbáltam ki először, majdnem megfulladtam. aztán hatodikosan elszívtam egyet és hetedikesen már többször. nyolcadikra már nem szívtam mert hihetetlen dolgokat olvastam arról h milyen bajaid lehetnek tőle. és sztem a szüleid sem örülnének neki ha kiderülne. de tényleg elolvasod h mik történnek ha cigizel... egy rokonomnak ezért vették ki az egyik tüdejét.
2011. febr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A fuggosegtol hanyingered nem lessz placebo en is voltam 13 evesen kender fuggo, a nagyok mutattak egy noveny es aztmondtak nekem, hogy kender. Nyugisan leszedtem es meg hatasa is volt meg fuggo is lettem:D!Aztmeg kiderult, hogy koze sincs a kenderhez. Ez hulyeseg a fuggoseg az durva, egyszeruen az elmeny kell neked plusz a haverokkal kozos tevekenyseg. Ne szivj tobbet ennel a mennyisegnel es ugyelj a szuleid ne tudjak meg es minden jo lessz! Ellenalni barmikor ellen tudsz allni neki, nagyobb vagy nala ezt vesd az eszedbe!;)
2011. febr. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! az utolsó nagyon bátorítő volt...:D:D
2011. febr. 12. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!