Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Rászokott a barátnőm, mit...

Rászokott a barátnőm, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval a következő történt: Rászokott a cigizésre,és ma amikor meglepetésből felmentem hozzá,épp cigizett,megpróbálta dugdosni,de nem sikerült neki. Jól tudja hogy mást nem utálok annál jobban,ha valaki dohányzik. Jómagam sportember vagyok,igaz az egész családom dohányzik,de az nekem épp elég tétel,hogy én ne tegyem,és egyszerűen undorodok,még a füstjétől is. Az az egy kikötésem volt annó,hogy soha-soha ne szokjon rá. Viszont szerelmes is vagyok,tipikusan ő az a lány akire vágytam egész életembe,és nem lennék képes eldobni ez miatt. MIT TEGYEK??

Undorító.

Válaszokat előre is köszönöm!


2011. jan. 4. 21:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Persze,de ha énis megpróbálok megfelelni a normáinak,akkor ő miért nem tudja azt az egy olyan kérést megfogadni,amit elvárok tőle.
2011. jan. 5. 23:12
 12/13 anonim válasza:
75%
Szia! Olvastam a kérdésedet és eléggé meglepődtem. Azt hittem a barátom írta ki, mivel ő is sportol és ugyanígy érez a cigivel kapcsolatban. :P az az igazság, hogy az elején tűrte hogy cigizek mellette, de kb fél év után elég komolyan a tudtomra adta hogy mennyire nem szereti ezt a rossz szokásomat. én mindig is tudtam, hogy csak ártok magamnak vele, de sajnos rászoktam. azóta viszont mindig az eszemben van amit mond, minden egyes szálnál.annyit elért vele, hogy kevesebbet szívok, előtte természetesen sosem gyújtok rá, de sajnos teljesen nagyon nehéz leszokni. ezt próbáld megérteni. én maradok a heti 2-3 szálnál, de ennél alább egyszerűen nem tudom adni. viszont állandóan motoszkál bennem hogy nem egészséges amit csinálok. folyamatosan tényleg nem kell a barátnődnek mondani, mert egy idő után idegesítő... velem is ugyanez történt. szakítani egy ilyen miatt szerintem baromság, ha igazán szereted akkor ez a kis hibája nem kell hogy zavarjon. azt viszont nyugodtan kikötheted hogy előtted ne cigizzen, próbáljon minél kevesebbet szívni és ha találkoztok, ne legyen cigiszagú. ez sajnos nem megy egyik napról a másikra.
2011. jan. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ! Valóban így történik,hogy odafigyel a dolgokra,csak akkor is az a furcsa érzés,hogy az az egy dolog,ami ugymond a "gyengepontom" azt ő kihasználja.Legszörnyübb a te történetedhez képest,hogy ő szerintem jóval többet elszív.

2011. jan. 8. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!