Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Rászokott a barátnőm, mit...

Rászokott a barátnőm, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval a következő történt: Rászokott a cigizésre,és ma amikor meglepetésből felmentem hozzá,épp cigizett,megpróbálta dugdosni,de nem sikerült neki. Jól tudja hogy mást nem utálok annál jobban,ha valaki dohányzik. Jómagam sportember vagyok,igaz az egész családom dohányzik,de az nekem épp elég tétel,hogy én ne tegyem,és egyszerűen undorodok,még a füstjétől is. Az az egy kikötésem volt annó,hogy soha-soha ne szokjon rá. Viszont szerelmes is vagyok,tipikusan ő az a lány akire vágytam egész életembe,és nem lennék képes eldobni ez miatt. MIT TEGYEK??

Undorító.

Válaszokat előre is köszönöm!


2011. jan. 4. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

kérd meg, hogy szokjon le a kedvedért


ha szeret, megteszi

2011. jan. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
a f@szt, kedves első. hiába szereti, nemfogja megtenni, mert aki ilyet kér vkitől azzal csak az idegeire fog menni
2011. jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kompromisszumot lehet kötni addig míg Ő maga nem jön rá h sz*r pénzkidobás.


Mondd neki h amikor veled van ügyeljen arra h ne legyen büdös a szája stb.

Felnőtt már és ez azzal jár részben h nem parancsolhatnak már 1 olyan embernek akit az anyjáék is felneveltek/útnak engedtek.

18/F

2011. jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Ezt, amit itt leírtál, mondd el neki is, pontosan így. Ha nem hatja meg, akkor talán nem is ő az, aki neked kell.
2011. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen,ő erre ügyel,ezt meg is ígérte nekem. De akkoris az a tudat,hogy nálam az egy alap "követelmény" társkeresésnél,hogy dohányzás kilőve. Egyszerüen undorodok tőle.
2011. jan. 4. 21:29
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

akkor hagyd ott. mert a kedvedért úgyse, fogja letenni, ezzel csak az idegeire fogsz menni. hagyd ott és írd ki a homlokodra h csak olyan csajok jelentkezését várod akik soha az életbe nemfognak rágyújtani.

ezzel a harccal csak megfogjátok keseríteni egymás életét és előbbutóbb tönkremegy a kapcsolat akármennyire is szeretitek most egymást

2011. jan. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%
Ha szeret, akkor márpedig tényleg leszokik a kedvedért. Ennyit csak megérsz neki. Még ha a csokievésről kéne leszokni, ami egy jó dolog... Na de dohányzásról!
2011. jan. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Phoney ***** válasza:
100%

Ha más nem jön be, vegyél szivart és csinálj úgy, mintha rászoktál volna. (Ne legyen ízesített, és nem is kell túl nagy, majd a dohányboltban segítenek). Ha vele vagy, gyújts is rá. Úgysem kell letüdőzni (szájvízzel ki lehet mosni utólag az ízét).


A legtöbb cigarettázót kb. annyira zavarja a szivar, mint nemdohányzókat a cigi. "Büdös", "ömlik belőle a füst", "meg lehet tőle fulladni". Zárt helyen a legjobb, főleg ha gyorsan szívod.


Persze ez vészmegoldás:P

2011. jan. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló: Neked van eszed!! Köszi a segítséget. Lehet majd vészeseten megcsinálom,de tegnap kicsit ráiesztettem,mivel elég irónikusan pont tegnap lett egy elég durva tüdőbajom,ami mára kiderült hogy tüdőgyulladás,de rendesen kórházba is voltam vele,remélem elég tételt vett,és kicsit megiedt!!

Köszi szépen minden válaszolónak a segítséget : )

2011. jan. 5. 15:47
 10/13 anonim ***** válasza:
67%

OFF

én soha, senki kedvéért nem tenném le a cigit(letettem, és sokkal idegesebb lettem, sokkal nyúzottabb). fogadjanak el így. persze, én már az ismerkedésnél elmondom, a te helyzeted más, Kérdező... :/

2011. jan. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!