Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vizipipának milyen hatása van?

Vizipipának milyen hatása van?

Figyelt kérdés

Mennyire érzed meg, vagy milyen mennyiség után érzed azt hogy elég? Jó vagy rossz? Tényleg "ártalmasabb" az egészségre mint a cigi?

Amúgy legális?


2010. dec. 30. 00:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit hogy mit szoktak belerakni?
2010. dec. 30. 00:02
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

itt keresgélj.... http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=vizipipa&sbm..

Erre magadtól mért nem vagy képes????!

2010. dec. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az előttem válaszoló, ugyan egy kicsit nyersen fogalmazott, de lényegét tekintve igaza van, sokan kérdezték tényleg nézz körül és ha lesz olyan kérdésed ami nagyon specifikus, különleges vagy a használatát illető apró fortélyokra érinti akkor tegyél fel új kérdést ebben a témában.

Gyors válasz:

1. Egyénfüggő, kinél hogy , függ lelkiállapottól és alkoholos befolyásoltságtól is.

2. Jó vagy rossz? Egyik sem , ciginél jobb nemdohányzásnál rosszabb.

3. Nem ártalmasabb mint a cigaretta.

4.Ember, miért lenne illegális?

Minden jót!

2010. dec. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik a hatása. Ha először szívod, vagy esetleg "agyra" szívod, akkor be lehet tőle szédülni, de amúgy (ha normálisan szívod, illetve nem vagy nagyon kezdő) nyugtat. Engem legalábbis. Nagyon fless, főleg ha haverokkal, többen pipáztok, akkor az igazi. Egyedül szerintem nem ennyire élvezetes...mint ivásnál- ökör iszik magába.

Én úgy gondolom, nem annyira ártalmas, mint a cigi. Szóval kevesebb benne a nikotin, ráadásul nem is egyedül szívod el az egész adagot- jobb esetben. A víz meg nagyjából megszűri.

Hát dohány kell bele, meg szén :D

De a dohányba lehet kicsi fahéjat tenni, a vízbe citromot, víz helyett tejet, meg meg lehet locsolni a dohányt pálesszel, de én azt még nem próbáltam, nem is akarom. Selymes füstje van, karikákat is könnyebben fújsz vele. Sok szerencsét:)

2010. dec. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! hát megvolt amúgy közben :D Nekem is eléggé bejött a hatása, elég nagy parti volt, főleg hogy tej helyett vodkát raktunk bele :D

Most kiemelem ezt a kérdést, mert új kérdés merült fel bennem. Az elején sokat letüdőztem, és köhögtem tőle. (még amikor tejjel szívtuk) Mikor már vodkát raktunk bele, addigra nem megtanultam normálisan szívni.

Ártalmas lehet nagyon hogy a tüdőmre leszívtam az elején elég sokat? Mert nekem mindig mondták hogy ne tüdőzzem le mert nem szabad.

2011. jan. 2. 21:23
 6/12 anonim ***** válasza:
nem tejet kell belerakni hanem VIZET!!
2011. jan. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát mi vizet egy cseppet se raktunk bele. Csak tej volt 2x meg vodka 1x.
2011. jan. 2. 21:28
 8/12 anonim ***** válasza:
ti tudjátok, nekem nem lenne ennyi fölös pénzem, h mindig tejjel töltsem... főleg, mert nagy pipánk van
2011. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez nem volt nagy, szerintem olyan 1-1,5 dl ment bele, meg kb ugyanennyi vodka. Meg összedobtuk a pénzt úgy mindenre annyira nem volt húzós.
2011. jan. 2. 21:48
 10/12 anonim ***** válasza:
Amúgy mi is kipróbáltuk tejjel, csomó ember mondtam hogy jó. Ezért írtam Neked is ezt. De mi kipróbáltuk, és a tej túlságosan habzott, nem lehetett szívni:S De amúgy vizet szoktunk bele tenni, azzal jó. Ha köhögsz tőle, akkor csinálj egy lapos karikát a szén alá, vagy húzd arrébb a szenet!
2011. jan. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!