Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » (Tudom nem ide) A füves...

(Tudom nem ide) A füves haverok, mért erőltetik, hogy szívjak?

Figyelt kérdés
Addig nyaggatnak még bennem szívok...
2010. dec. 23. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért, hogy rászokj és utána te is meghívd őket. Ajánlatos az ilyen haverokat elkerülni.
2010. dec. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam én is erre... de 10-10 haver ilyen? Lehet a fű hozza ezt ki belőlük?
2010. dec. 23. 12:45
 3/10 anonim válasza:
Mert nem akarják, hogy "kimaradj a buliból" ... Ismerek egy ilyen társaságot, sok embert rászoktattak a fűre, azért, hogy amikor valakinek nincs, a másik be tudja őt hívni, és így tudjanak szívni. Ezeket a társaságokat csak a cucc tartja együtt. Volt, hogy az én ismerőseim nem szívtak, de összefutottak.. Hát egy óránál tovább senki nem bírta, mindenki ment haza. Csak a cucc miatt lógnak együtt.
2010. dec. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 szamóca. ***** válasza:
100%

ez jellemző a füvesekra am :) azt hiszik megváltják az életed ha rávesznek hogy szívj velük. A szép az egészben, hogy asemmi rosszindulat nincs bennük, egyszerűen jót akarnak neked. ELkönyvelik, hogy mivel ők már x ideje szívnak, és nem érzik a káros hatásait ezért nincs is neki, viszont jó érzés, ezért téged is be akarnak vonni adologba.

és egyébként egyszerűen elképzelhetetlennek tartják hogy valakinek ne essen annyira jól, mint nekik :)

2010. dec. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

ez érdekes kérdés, mert ez a kínáló viselkedés tényleg a füvesekre jellemző leginkább az összes szerhasználó közül, a piások talán a másodikak.

szerintem az lehet a lényeg, hogy ha pszichoaktív szereket nyom valaki a társaságban, egy másik pedig nem, akkor onnantól nagyon nem lesznek egy hullámhosszon, úgy célszerű, ha mindenki benne van a flashben, vagy ha senki.

2010. dec. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Gondolom 15-17évesek lehetnek a haverjaid. Meg te is.

Nálunk nem volt kínálgatás soha. Mindenki örült ha van saját cigire való pénze.

18/F

2010. dec. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az önzőség nem korfüggő. -_-
2010. dec. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Kerüld el őket!

még csak az kéne, hogy pár ilyen hülye miatt rászokj!

Figyelj, aki olyat kínál, ami nem jó neked, az nem lehet jó haver.

2010. dec. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ők a jót akarják neked, hogy te is érezd amit ők éreznek.

És lehet, hogy amikor ők már betéptek akkor te másképp viselkedsz mert te tiszta vagy.!

Máskor ha összeültök,próbálj meg minnél jobban feloldódni, mintha te is füveznél.És hidd el hogy akkor nem fognak nyaggatni hogy szívj, mert nem leszel különc hanem, ugyanúgy viselkedsz mint ők, röhögsz mint állat és fel vagy oldódva..:);)

2010. dec. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
szerintem vagy szivj be velük vagy menny haza és ne logj ilyenekkel! hogy miért ? egyszerü. amig ök betépett àlapotban vannak, szépnek làtnak mindent, mindenen nevetnek, boldogok addig te teljesen normàlisan érzed magad és csak idegesit hogy milyen hülyén viselkednek. persze ha te is benne lennél a flessbe màs lenne a helyzet mert az ö szemükkel làtnàd a vilàgot.
2011. jan. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!