Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mik a nikotinelvonás tünetei?

Mik a nikotinelvonás tünetei?

Figyelt kérdés

Anyukám 30 év! után leszokott,kíváncsi vagyok.

Köszi


2009. jan. 23. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

ŐSZINTE GRATULA!!!! Hogy csinálta?

Ingerlékenység, fokozott étvágy.

Pl. Kinél mi. De HOGY CSINÁLTA? :)

2009. jan. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

magamból kiindulva, én ingerültebb leszek, és van mikor elkezdenek "rángatni" az idegeim.. :S ez az egyik oka, amiért nem szokok le róla...


másrészt pedig az étvágy növekedését is okozhatja a nikotin megvonása..


azt szokták mondogatni, hogy ha kívánod a cigit, akkor inkább igyál meg egy nagy pohár vizet, és akkor jobb lesz... hát nekem nem vált be, mert napi 2 l vizet iszok, mégis szükségem van a nikotinra..

no mindegy.


gratulálok anyukádnak :) elárulhatná a titkát :P szeretnék leszokni ... :$

2009. márc. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Aki leszokik a dohányzásról az általában hízik pár kilót és ingerlékennyé, hisztissé válik (a férfiak is).


Gratulálok anyukádnak!

2009. márc. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az evéses dolog tényleg igaz.A mamám 25 év után úgy szokott le a dohányzásról hogy megmondták neki ha nem hagyja abba meg is halhat.Következő naptól nem cigizett és még most sem sok sok év után és úgy hogy ketten is vannak mellette dohányosok.
2010. márc. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!