Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mik a tüdőrák tünetei? Lehet...

Mik a tüdőrák tünetei? Lehet valaki tüdőrákos 14 évesen,2 éves cigizés után?

Figyelt kérdés
A kérdés mellé, hogy ilyen rossz szagot éreztem kb. 40percig ha nagyon szagoltam, gennyszag vagy milyen. Ezt csak mellékesen tettem hozzá.: )
2010. febr. 15. 15:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Kicsi a valószínűsége. Menj el orovoshoz, és ne lepődj meg, ha eltilt a dohányzástól.
2010. febr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Igyekszem letenni, utána megyek el. : D

2010. febr. 15. 15:28
 3/13 A kérdező kommentje:

De más egyéb tünet nincs.

Semmi fájás, köhögés csak mert megvagyok fázva. : D

2010. febr. 15. 15:28
 4/13 anonim ***** válasza:
Az orvos tudja megmondani. De a ráknak nem ezek a tünetei, a dohányzásnak lehet. De annyi értelme van, hogy megijedj és letedd a cuccot.
2010. febr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

a tüdőrák egyik fő tünete az,ha vért köhögsz fel a tüdődből.

egyik ismerősöm is tüdőrákos lett 16 évesen,többéves cigizés után.

2010. febr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A gennyszag lehet orrmelléküreg gyulladástól, vagy mandulagyulladástól. Sajnos bármilyen rákról van szó, csak az utolsó pillanatban vehető csak észre. Ezért célszerű folyamatosan rákszűrésre menni, és tüdőszűrőre, hogy minél előbb kiderüljön, annál nagyobb az esély a teljes gyógyulásra.
2010. febr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!: )
2010. febr. 15. 16:46
 8/13 anonim ***** válasza:
Tüdőrák nem csak a dohányzás miatt alakul ki.Sajnos sok fiatalnál,sőt gyerekeknél is diagnosztizálnak tüdő és mindenféle rákot.Ne dohányozz és menj el dokihoz!Én 20év bagózás után,3éve leszoktam,de lehet,hogy nem úsztam meg és csak évek múlva derülki,hogy rákos vagyok.A kellemetlen szag lehet torokgyulladásod miatt is.Menj tüdőszűrésre!
2010. febr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
már 2 évet cigizel 14 évesen gratulálok
2010. febr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Az előző választ köszi.


Utána lévőnek csak annyira, hogy kiírtam hogy antidohányosokra nem vagyok kíváncsi, szerintem be lehet fogni, mert attól nem lesz valaki rossz ember, hogy cigizik. Nem látod a dolgokat, nem tudsz semmi, akkor meg it magyarázol, még ha nem is vagy antidohányos. Nem az volt a kérdésem, hogy mennyire gratulálsz, az meg az én dolgom hogy mit csinálok!

2010. febr. 17. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!