Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A cigi elvonásnak nálatok mik...

A cigi elvonásnak nálatok mik a tünetei?

Figyelt kérdés

én lehet hogy extrémebb eset vagyok mer széttoltam az agyam sok sok kemikáliával régebben de én a második napon lájtos csukott szem halukat fedezek fel(amik sohasem durvulnak el csak maradnak amik, olyan mint ha az érzéseimet vizualizálnám) . meg persze fokozott agresszió és türelem hiány, meg megnövekedett éhség.

eddig max 2 hónapig tűrtem akkor nem is tudom miért gyújtottam rá újra mert teljesen tünetmentes voltam.


2011. márc. 15. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
én eddig csak azt tapasztaltam, h nagyon ideges voltam, ha nem gyújthattam rá.
2011. márc. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem tünet volt még az ingerlékenységen kívül az,h nem tudtam aludni,bár ez lehet csak a nikotintapasztól volt.Továbbá iszonyatos milyen "slejmek" jöttek fel:S
2011. márc. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja. 33 évig cigiztem, Mátra, 5 éves Terv, Fecske, Plovdiv, Totó, Rege, Színfónia. Az utolsó 3 évben napi 3 csomag volt a volt a fogyasztásom! Napi 60 darab! 20 éve abba hagytam, úgy, hogy a szálat meggyújtottam, egyet letüdőztem, majd eloltottam, hamutartót kimostam, a "csikket" beletettem, 19 szál Szimfóniát és gyújtót mellé tettem. Elhatároztam, hogy soha többet nem fog cigi érni a számhoz! Ott volt minden, de soha többet nem gyújtottam rá! Egyedül éltem, senki nem mondta, hogy ne szívjam, senki sem segített! ÉN AKARTAM abba hagyni! Nem volt nehéz, mert AKARTAM! Azt mondtam magamnak: én akartam rászokni, hát akkor most én akarok leszokni! Egyik esetben sem volt kényszer! Eltelt a 20 év és ma már undorodok a szagától is, pedig hát a mai cigik hatásfoka szerintem nulla, a töltet olyan, mint a szárított teveszar. Lényeg az, hogy akarat kérdése az egész. Aki pedig akarat gyenge, gondoljon arra, hogy a rászokás kényszer volt? Enni, inni muszáj – nem szokásból! Dohányozni, mértéktelenül alkoholt inni butaság.
2011. márc. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előttem lévőnek nagy gratuláció! Én 7 év után kezdtem el most leszokni, 1,5 hónapja hogy nem cigizek, elkezdtem futni, nagyon jó hatással van rám, azóta kevésbé gyujtanék rá. És már meg vok nélküle, de nagyon nehéz volt az eleje, gondolom kedves előttem lévő, 33 év után milyen nehéz volt neked! Fater is symphoniát szívott napi 2 dobozzal, fájt a mellkasa, egyik napról a másikra lerakta! :)
2011. márc. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Doky!

Köszönöm. Még hozzá tenném, nekem nem volt semmilyen különösebb okom, hacsak nem - fogadalmat (nem vagyok hívő, meg és nem hiszek a babonában) tettem: (3 évig húzódó gyermek elhelyezési bírósági procedúra) "mindent" meg próbáltam, hogy visszakapjam gyerekeimet. Nem ment, a hülye magyar "anya centrikus" családjog miatt. Gyerekeim is már nagyok, kapcsolatunk töretlen, de a 20 évet megszenvedtem a napi kapcsolat hiánya miatt. Erősebb volt a kötődésem gyerekeimhez, mint a cigarettához.

2011. márc. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 5 éve hagytam abba 20 év után...A köztudott elvonási tünetek/ ingerlékenység, hatalmas étvágy,koncentráció zavar stb.../mellett nekem még egy kellemetlen tünetem is volt: három hónapja lehetett már, hogy nem szívtam, mikor álmomban rágyújtottam. Olyan élethű volt az álom, hogy felkelve szagolgattam magam és kezdtem csalódni önmagamban, hogy lehetek ilyen hülye, hogy újból visszaszoktam... Ez az "élmény" többször is előfordult, de nagyon letaglózott!
2011. máj. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!