Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Okozhat függőséget a marihuana?

Okozhat függőséget a marihuana?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 21:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A fűvel csak egy baj van. Hogy nem ingyen osztogatják vagy hogy nem terem lépten nyomon mindenhol mint a magyar Cannabis Ruderalis ami semmit nem ér...
2010. dec. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Aki azt írta, hogy nem okoz semmilyen lelki torzulást, az nagyon téved!

A pasim évek óta függő. Napi három bong, ez a minimum. Most már nem érez semmit, ha szívja, annyira hozzászokott. De nem tud meglenni nélküle sem. Ő is azt hiszi, hogy nem okozott semmilyen változást, és amikor azt mondtam neki, hogy tegye le, azt válaszolta, hogy simán képes lenne rá. Aztán kértem, hogy jó, ok, akkor mostantól nincs több füves cigi, akkor megsértődött, kiakadt, hogy de az kell, és punktum. Tiszta depis, állandóan morog, a saját kis magán világában él, ahová nem igazán enged be senkit. Jó pár hónapja vagyok vele, de nem hiszem, hogy sokáig bírom így mellette.

2010. dec. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 netudmeg1997 válasza:
Hát igen nagyon nehéz meglenni néküle ha ki probáltad és nem volt pánikod meg semmi mert akkro élvezni is akarod még tovább de ez viszont jo meg minden ha szivod de ha mégis esetleg le akarod tenni nagyon nehezen fog emni az alvás néküle meg a társaság körülöte mert csak arra fog gondolni én is igy vagyok vele én nem tehetem meg hogy mindenap veszem mert nem vagyok gazdag gyerek de amikro tudtam mindig azt vettem de amikor nicnsen pl most valahogy mindig eszmbe jutt még ha bele is mélyüdök egy játékba vagy egy beszélgetésbe de az alvás az szörnyü csak akkro tudok el aludni ha fent vagyok 20orát minium hogy el aludjak minium de most 26orája vagyok ébbre frissen egyszerüen azokat az oldaloat nézzem hogy mikor legalizálják már meg ezeket meg egy számot akár 100x végig halgatok ha füröl van szo mint pl Mikee Mykanic Füstjelek ugy hogy szerintem ne szokjatok rá még ki se probáljáok mert én 5honapja csinálom folymatosan és ez lesz a sorsotok nektek is diret leirtam böveben mert ugyis kattogtam
2014. júl. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 netudmeg1997 válasza:
ja meg még ezt hozzá teszem hogy mért nem tudtok majd leálni vele mert ha veszel pl 1g és tudod hogy van nálad akkor midnent elkövetsz hogy tekerj egyet nálam ez ugyy volt h reggel 6kor felkeltem mikor mindenki elment itthonrol tekertem egyet jo minden 8kor vissaz feküdtem mert lefárasztot felkeltem 4kor elszvtam még egyet le feküdtem megitn két ora mulva fel keltem este 10kor még egyet tekertem ez igy megy 2napig mig elnem fgogy na mikor elszivod az utsot lefekszel aztán fel kell végre normálisan 10kor mert tudod hogy nincs több nálad de mikro felkelsz akkor nem vagy benne 100%ra biztos hogy tényleg elszivtad e mindet elkezded keresni a dugi helyeken hogy van e mert egyzserüen nem hiszed el magadnak hogy lehetem ekora hülye hogy ilyen gyorsan elszivtam xdd :DDD
2014. júl. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!