Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az apukam cigizik mar vagy 20...

5130 kérdése:

Az apukam cigizik mar vagy 20 eve es mind igergeti nekunk hogy le fog rola szokni de ez nem igaz es mondtuk neki hogy menjen el az orvoshoz de o nem akkar sose! Mondjatok meg pls hogy hogy szoktassam le a cigirol?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
ha magától nem akar leszokni, akkor te sehogysem...
2010. nov. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog sikerülni mert Ő nem akar igazán leszokni!Ezt ne is várja senki tőle!Ha nagyon erőltetitek akkor inkább lelkiismeretfurdalása lessz és még nehezebb abbahagynia!

Van sok praktika,de az elhatározás a fontos,utána már könnyű!!14 éves koromtól dohányoztam,az idén febr,6-án beirtam ide a Kedvencek közé hogy Leszokás a dohányzásról.

Ennyi volt-47évig szívtam-elég volt!A leszokás nem segit!!!---ABBAHAGYNI kell.

Azóta én nem szivom,a két lányom meg a nejem szívják.Néha mondom Nekik hogy jobb lenne ha abbahagynák,de persze nem használ.Magamról tudom hogy majd ha saját elhatározásuk lessz akkor abbahagyják,addig békén hagyom Őket.

2010. nov. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha az ember akar is nehéz, ha nem akar pedg nyilván lehetetlen
2010. nov. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!