Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szoktassam le a cigiről?

Hogyan szoktassam le a cigiről?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, hogy férfi párom cigizik. Főleg akkor mikor megcsókol. Többször megígérte már hogy leteszi, de nem tette.
2010. okt. 10. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Ha van eszed kemnéyen odavágsz neki: Lelépek ha nem hagyod el a cigit. nem tudom mit kell kombinálni rajta.

18/F

2010. okt. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor is cigizett mikor megismerted? Ha igen, nem sok panaszod lehet, akkor jo volt, legyen most is. ha nem, akkor probalj vele beszelni, add meg okait hogy miert vagy cigi elenes, na meg egeszsegnek sem jo. Fenyegetessel nem fogja feladni, sot! Ez egy addikcio, nem konnu felani, nem megy egyik naprol a masikra.
2010. okt. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azzal nem érek el semmit, ha keményen odavágok neki. Már próbáltam és épp az ellenkezőjét váltotta ki. Akkor is cigizett mikor megismerkedtünk, de most már inkább azért szeretném leszoktatni mert féltem az egészségét. Egy párszor már meggyűlt a baja a cigivel. Többször is megpróbálta már letenni, sőt volt úgy hogy hónapokig nem cigizett és most mégis.. Az a baj, hogy távolt vagyunk egymástól és nem tudok rá figyelni folyton. Csak neki akarok jót, de nem érti meg.
2010. okt. 10. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!