Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mini pablo snüssz vélemények?...

Mini pablo snüssz vélemények? váltsak inkább killára? nektek mi jött be a legjobban ami nem cseszte szét az ínyeteket annyira?

Figyelt kérdés

tegnap 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Mini pablo ahhoz képest, hogy elvileg 30mg, azért elég ütőképes xd. Érződik vagy 150-nek. Csak akkor tömd ha bírod is, különben tényleg szétmarja az ínyed. Én mondjuk már hozzászoktam, és szerintem az a legmegérősebb is, mivel 30db van benne. Ha a killát is ugyanúgy megérzed, akkor fölösleges olyan erőset venni. Killából meg a blueberry a legjobb szerintem.
tegnap 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
te miota tomsz? neked is volt, hogy kisebesedett az inyed miatta vagy valami es fajt utana?
tegnap 19:48
 3/9 anonim ***** válasza:

A Pablo nekem is kicsinálta az ínyemet. Aztán sokáig a Siberia minit használtam, de már nem kapni, állítólag megszüntették a gyártását.


Jelenleg a ZYN-t használom, a világoszöldet, 9 mg/nikotinpárna, egyelőre tetszik.

ma 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
miota snusszozol?
ma 12:36
 5/9 anonim ***** válasza:
A 3-as vagyok. 1 éve.
ma 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tapasztaltal valami valtozast az inyeden? volt amikor nagyon kikezdte?
ma 16:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Képzeld, az van, hogy épp a héten voltam fogorvosnál, sima fogkő-eltávolításon, és megállapította, hogy van 5 szuvas fogam. Egy éve is voltam fogorvosnál, akkor csak 1 tömni való fogam volt.

1 év alatt 5 tömni való fog.... Anyagilag is durva... Bizonyára más magyarázat is lehet, de én laikusként nem tudom elhinni, hogy ebben nincs benne a snüssz.


Az ínyemen annyi változást tapasztaltam, mintha néha be lenne dagadva, bal oldalt fent. Mintha lenne ott valami, egy borsószem vagy ilyesmi... De persze nincs.

A fogorvos, még mielőtt a snüsszről beszéltem volna neki, azt állapította meg, hogy a felső fogaim, hátul, a rágófogaimnál vannak szuvasodások.

ma 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
napi sokat tomsz? en is 1 eve tomok kb cigizes helyett, tomes utan mindig oblitek szajvizzel ha tudok, probalom ovni a fogaimat
ma 18:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnos sokat. Naponta átlagosan 5 db-ot használok el. Tehát ugye nem dobok el egyet rögtön egy használat után, hanem elteszem a dobozka felső rekeszébe, majd megint használom, amíg van ereje.


Most már 13 hónapja nem gyújtottam rá (rengeteget bagóztam, sokszor napi két dobozzal is elment), tehát nem szoktam le, csak átszoktam. Továbbra is erős nikotinfüggő vagyok.

ma 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!