Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet ez nikotin mérgezés? (l...

Lehet ez nikotin mérgezés? (lent bővenben)

Figyelt kérdés
Régen cigiztem, aztán átszoktam a snüsszre viszont már azt is letettem. Néha néha rágyujtok, még vagy snüsszözök (gyengébb snüsszel) max heti egyszer. Most betettem egy pablo snüsszt és eléggé rosszul voltam pár percig. Lehet mérgezés vagy csak elszoktam az ilyen erőst? (régen is ilyen erős snüsszt használtam)

júl. 3. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán elszokott a szervezeted a nikotintól. Ha javasolhatom, ne szokj vissza.
júl. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak elszokott a szervezeted. Semmi extra. Ne dohányozz.
júl. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És tegyük fel amúgy kaphatnék hirtelen ennyitől? Vagy max csak akkor ha előszőr próbálnám?. Hallottam olyanról hogy valaki élete első szál cigijétől vagy snüsszétől kapott mérgezést. Megvagyok nélkülük már, de ha megkínálnak elfogadom még néha sajnos.
júl. 4. 22:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem egytől kapsz mérgezést, és nem egy szál miatt szokik rá az ember hanem ahogyan folytatja.
júl. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
tegnapelőtt 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!