Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Snüssz Ma próbáltam ki...

Snüssz Ma próbáltam ki először egy 15mg-s snüsszt, enyhe szédülés után milyen mellékhatások lehetnek és meddig tartanak?

Figyelt kérdés

aug. 11. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Én ennél erősebbet használtam eleinte (cigiről váltottam snüsszre, rengeteget bagóztam), nehezen tudtam "belőni", hogy meddig tartsam bent a snüsszt, ezért néhányszor előfordult nagyon erős hányinger. Gondolom, lett egy kis nikotinmérgezésem. Gyengébbre váltottam.

Közel egy éve használom, nyilván hozzászoktam, de így sem tartom bent pár percnél tovább. Már csak akkor fordul elő hányinger, ha a kelleténél tovább tartom bent. De ha odafigyel az ember ezekre, akkor szerintem nem is jelentkeznek a durvább tünetek.


Amikor egy barátom először próbálta ki, neki kivérzett az ínye (velem ilyen nem fordult elő).


A fogorvosommal beszéltem erről, azt mondta, kialakulhatnak ínyproblémák. Egyelőre nem alakult ki.


Ennyit tudok. :)

aug. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 Köszi szépen! 6db van nekem attól csak nem lehet különösrbb gond. Mennyi ideig kéne bent tartani szerinted?
aug. 11. 14:47
 3/9 anonim ***** válasza:

Eleinte, pláne, hogy ma kezdted, 4-5 percnél tovább nem tartanám bent, és váltogasd, hogy a szád jobb vagy bal oldalára teszed.

Biztos tudod, hogy nem szükséges kidobni egy használat után, hanem visszateheted a doboz felső rekeszébe, a következő használatra már veszít valamennyit a nikotintartalmából, így növelheted is kicsivel (1-2 perccel) a bent tartást.


Ezek csak az én tapasztalataim, más lehet, hogy mást tanácsol.

aug. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm szépen
aug. 11. 15:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyszer volt a számba ilyen vagy fél órán keresztül, nem tapasztaltam semmi ilyesmit.
aug. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha eddig cigiztél akkor nem kéne hogy nagyon megüssön, de ha nem akkor eleinte igen tanácsos max 1-2 percenként kivenni kicsit, mert gyorsan szétokádhatod magad :D. Amúgy az ínyvérzés leginkább Pablo-tol szokott lenni, ugyhogy azt semmi féle képpen sem ajánlom. Inkább Killa, aztán ha már nem üt meg annyira akkor 2-t is feltömhetsz egyszerre
aug. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kihányod a lelked, majd hirtelen jól leszel és lefutsz pár kilométert, mert miért ne
aug. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos hogy alkoholra ne süsszöz. Nagyon durva rosszullét és hányás a vége
aug. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Illetve kb 2 óra mire lebontja szervezet a nikotint. Addiktív ezért erre figyelj
aug. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!